Демони ме обсебват 13г-ад всякакъв-Нео или Матрицата?

... и други неприятни състояния и как да се справите с тях.

Модератор: mimz

RANDOM_AVATAR
User

nikneo

3

Вто Окт 14, 2008 4:06 pm

Демони ме обсебват 13г-ад всякакъв-Нео или Матрицата?

Мнениеот nikneo » Вто Окт 14, 2008 4:58 pm

Привет.Имам адски проблеми.Цяла вечност около мен и във мен има полтъргайсти-зли духове.Не съм луд-ходил съм много пъти на психотеатъра -те не ме разбраха-всеки различно говори-но нямам диагноза за лудост.Все пак и брат ми и баща ми са ги чували често как трeщят по предметите.Всичко почна около 1991г.Тогава някаква врачка казала на майка ми да съм се пазил от ранна женитба като от огън.Ще ли да ме приемат да уча зад вода.И влязох в СА Свищов-икономика.От приятел повярвах на сектата на адвентистите от 7 ден.Бях 4г там-сам си излязох защото се осъзнах че нещо не е наред с ученията им.Трябваше да влизам в Шзо Плевен-влязох и излязох след 45 дена счепкал се здраво с военните.Простo казаха че ще ме уволняват заради личностово разстройство но ми забавиха умишлено здравната книжка като ме плашеха -лъгаха че хем съм бил уволнен хем не-че ако съм излязъл ад щяло да е ако съм останал също.Понеже бях убеден че не съм за военна служба недадох клетва както им бях обещал и чаках да са ме уволнили.Оказа се че не са-и изпаднаха в патова ситуация паднали в собствения си капан.Чак след 4 г и 8г ме уволняваха на 2 пъти със запаса.Връзката с ада и демоните е че екстрасенса Димитър Захариев ми каза да не съм се занимавал с военните за да не стигна до психиатрията.Е не съм в психиатрията но след като си дойдох в Сливен настана ада.Нещо ме удари в главата със силен трясък и влезе в мен.Оттогава сънувам нон стоп кошмари-все с военнни-извънземни-дето учех дори за детсвото си и всякакви абсурдни демонични сънища.Не можете да си представите що за гадост е.Няма спасение-просто си прожектирват като на филм през мозъкът ми каквито си искат сънища.Започнаха тряскания през ноща-съсипа ме.Тряска и на брат ми.Където и да отидех то-те се мъкнеха след мен.Останах сам 13г-без приятелка-вече без приятели без работа.Страдам от умори-големи проблеми със съня и нищо не помага-ни хапчета ни билки.Почнаха внезапни аномалии с кръвното със задушаване със психосоматични синдроми на мозъчни и сърдечни проблеми а еег и екг не показваха нищо.Дори един военен лекар ме пита дали съм имал усещането че ми влияят външни сили.Аз знам че ет ака-не си ги правя аз тия неща.А и убежденията ми са че или има нещо като Бог-било то дори изкуствен интелект и матрица или има извънземни.По скоро е първото.Колко пъти ми ставаше лошо и ми биха инжекции или ме слагха на сестеми-призляваше ми до умиране.Хиляди пъти съм искал да умра и съм се молил за това ако не да ми помогне някой и спаси от тия гадости-но не би.Ни църкви ни никой не можа да ги изгони.Стигна се дотам да ми мести предмети-да ме удря-да си играе с токовете-веднъж дори ми включи контакта и двд само си тръгна-а го бях изключил-иначе двд-то не можеше да си тръгне само ит.н.Почнах усилено да се занимавам с наука-астрофизика най вече.Изследване и обяснение на феномена уж -паранормално.Прочетох стотици книги-имам десетки лично мои теории-зарекох си да докажа какво не е наред в тоя абсурден свят.Понеже се оттървах от 2-3 злини-като сектата и военните и окултизма с оня екстрасенс и тръгнах да се боря за справедливост-тия зли сили ме намачкаха за назидание.Имам си своя теория че всяка официална религия е фалшива с окултизъм безумен-антинаучен и антилогичен в нея.Не признавам еволюцията-не ми се връзваа никак.Какво да правя с тая жестокост?-моята Либия няма край-няма държавници да трупат дивиденти и да се опитват да ме спасяват.Залагах знаци-чаках дати и нищо.В живота ми има много странни дежявута и съвпадения на дати нагласени от другите сили-невидимите-другите ги наричам по подобие на любимият ми филм-Изгубени.На 9.7 съм раждан-на 9.11 съм кръщаван в адвентната секта на 9.11 пак и то пак събота не дадох клетва на военните усетил че ме мамят и премятат и т.н.Защо ми се случва това?Плащам си 1- задето бях в сектата 2 Задето съм дръзнал да отида против системата.Аз по убеждения съм умерен дуалист.Вярвам не в чудеса и всевъзможия а на логика-здрав разум и т.н.Също знам че телата на хората са били променен в 1 рай-там те са били сами-без животните които после са създадени от демоните.А хората не е трябвало да се множат-не са били създадени затова.След глупостта им злите сили са променили телата им.В рая не е било възможно множенето-поради 1- Брат и сетра винаги щяха да са в морално и физическо кръвосмешение ако правиха секс.А то с1 семейство нямало е как.2 Не може жена да износи и роди и отгледа бебе без проблеми.Научно доказано е.Пъпната връв-мръсните околоплодни води-неестественото разширяване и дискомфорт при раждането.Н е възможносттa слабо създание да се грижи само за себе си-да стои дори на 2 си крака и т.н доказват тази ми хипотеза.Вероятно и заради тая тайна която разкрих злото ме намачка.Някой познава ли хора като мен?Може ли да ми се помoгне по някакъв начин?Какво мислите какво са другите?-и заради какво са могли да ми се случат тия жестокости?Благодаря предварително-това беше мини вариант-съкратен и то многократно-аз цяла книга съм писъл за странната си ижестока съдба.
Светлината е липса на мрак а мрака липса на светлина.Аз съм Нео-човекът намачкан от системата защото дръзна да докаже нередната и странната тайна на света-Матрица.
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Мнениеот brazilka » Вто Окт 14, 2008 5:27 pm

Според мен ти си отворил сърцето си за тях, повярвал си им, и сега въпреки, че осъзнаваш положението разсъждаваш по същия начин. Трябва наистина да пожелаеш да се отървеш от демоните и всичко свързано с окултизъм, за да изчезнат. Ако само не го пожелаеш никой не може да ти помогне....
RANDOM_AVATAR
User

nikneo

3

мерси за съвета -бразилка-но аз го желая-дори до смърт.

Мнениеот nikneo » Вто Окт 14, 2008 6:03 pm

Казал съм живот със свобода или смърт-и Бог да решава-съвсем скоро чакам единствената сила която може да ги махне -да ги махне.Някъде пак около 9.11-ако се наложи да ме прибира дори.Вратата ми я отвориха кофти хора като ме измамиха а и то -те се натресоха покрай младежката ми обърканост.А не можем да избягаме от неопитността и незрялостта на младостта си нали?
Светлината е липса на мрак а мрака липса на светлина.Аз съм Нео-човекът намачкан от системата защото дръзна да докаже нередната и странната тайна на света-Матрица.
Аватар
User

MAD_DOGS

Ранг

Психолог

316

Вто Авг 01, 2006 5:43 pm

ВАРНА

Мнениеот MAD_DOGS » Вто Окт 14, 2008 6:43 pm

:twisted:
Последна промяна MAD_DOGS на Чет Окт 16, 2008 4:07 pm, променена общо 1 път
ПОСЛЕДЕН СЕ СМЕЕ ТОЗИ КОИТО СТРЕЛЯ ПРЪВ.
RANDOM_AVATAR
User

nikneo

3

Ще се намери ли някой който да ми даде +съвет-имейли на хора

Мнениеот nikneo » Сря Окт 15, 2008 10:11 am

Не съм дошъл тук нито да споря нито да влизам в отношения с критики ит.н.След като отговоря и на този и 3 отговор при 3 тема която постнах-няма да чета и отговарям повече.Форумът ви е за психологична помощ най вече а не за интелектуални или какви да е критики.Както не прочетох някои от предните отговори и по горният така и няма да го правя и за напред-не се хабете.Моля добронамерени потребители тук да дават само линкове-имейли-телефони ит.н на хора които биха могли да ми помогнат реално.Иначе-кой каквото прави на себе си го прави и всичко се връща един ден.NEONIKNEO@data.bg
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Re: Ще се намери ли някой който да ми даде +съвет-имейли на

Мнениеот brazilka » Сря Окт 15, 2008 11:39 am

nikneo написа:Не съм дошъл тук нито да споря нито да влизам в отношения с критики ит.н.След като отговоря и на този и 3 отговор при 3 тема която постнах-няма да чета и отговарям повече.Форумът ви е за психологична помощ най вече а не за интелектуални или какви да е критики.Както не прочетох някои от предните отговори и по горният така и няма да го правя и за напред-не се хабете.Моля добронамерени потребители тук да дават само линкове-имейли-телефони ит.н на хора които биха могли да ми помогнат реално.Иначе-кой каквото прави на себе си го прави и всичко се връща един ден.NEONIKNEO@data.bg

Според това, което си написал ти не желаеш помощ. Човек, който желае помощ приема критика. Когато човек има проблем, очевидно нещо не му е наред и иска някой да му посочи къде бърка. Нормално е всички да имаме различни мнения и виждане за живота. Това, което правиш е заряване на главата в пясъка, точно като щраус. Това, че четеш и отговярш избирателно не значи, че другото мнение не съществува. Във форума може да го избегнеш, но в живота не. Ако не си искал само телефони и линкове можеше да го упоменеш още от самото начало в поста си, а не ди си хабим думите. И още веднъж казвам, че твоят проблем е решим, но ти все още сам не си пожелал да го решиш, когато пожелаеш - той ще се оправи. Мога да ти помогна, но само ако го желаеш искрено и с цялото си сърце.
Аватар
User

silver

27

Сря Дек 10, 2008 11:05 am

Мнениеот silver » Съб Дек 13, 2008 10:18 am

:]
Последна промяна silver на Чет Сеп 24, 2009 2:50 pm, променена общо 1 път
Аватар
User

Ваня

50

Съб Дек 06, 2008 1:32 pm

Мнениеот Ваня » Съб Дек 13, 2008 10:37 am

Ами според мене занимаването със всякакъв вид окултизъм не носи НИЩО ДОБРО!
Аз бях правила преди време магий много....Коя за любов,коя за щастие,късмет,лидерство.Викала съм даже и духове на починалата ми баба,но единственото,което реално побучих и божието наказание или наказание от висшата сила,защото всяко едно опитване да се проникне в душата на друг човек или да му се направи магия си е вид черна магия.За мене всичките са черни.... :evil:
Чела съм,че който се занимава с Хаус магий изпитва така наречената тежка депресия,която сигорно е много трудна ако ти се случи,нз. :o
аз още преди да почна да вярвам в такива работи си се чувствах зле,но немога да отрека и,че това допринесе много да се влоша.Слагала съм си талисмани под възглавницата,абе въобще щуротий и от тогава започнаха тези внушения.... :)
:idea: Проблема ти няма да се реши според мене от самосебе си.ако не си помогнеш сам и господ няма да ти помогне. :roll:
Животът е това,което се случва докато кроим планове за бъдещето!
Аватар
User

silver

27

Сря Дек 10, 2008 11:05 am

Re: Ще се намери ли някой който да ми даде +съвет-имейли на

Мнениеот silver » Съб Дек 13, 2008 10:47 am

:]
Последна промяна silver на Чет Сеп 24, 2009 2:50 pm, променена общо 1 път
RANDOM_AVATAR
User

hristova

1

Съб Сеп 19, 2009 5:00 pm

Борбата с демоните

Мнениеот hristova » Съб Сеп 19, 2009 6:19 pm

Здравей, попаднах "случайно" в този форум и понеже аз самата от 8 години съм като теб, реших да се опитам да ти помогна. Аз вече, слава на Бога, съм добре. Ето накратко моята история:

В миналото, преди да започнат тези демонични срещи, аз също съм посещавала екстрасенси, занимавала съм със спиритизъм и астрология. Когато обаче оставих всички тези неща и реших да бъда православна християнка, демоните се опитаха да препречат пътя ми към истинското откриване на Бога в живота ми като започнаха да се явяват нощем, биейки ме, заплашвайки ме, преследвайки ме в съня ми.
Парализираха ме физически и не можех да се събуждам. Изживях ада в действителност. Тези състояния нямаха нищо общо с обичайните кошмари, които имам от детинство. Не знаех къде да търся помощ и тръгнах по лекари, защото мислех, че е някакъв вид сънна епилепсия или нещо подобно. Прочетох хиляди страници научна, окултна, православна литература.

Ходих при най-добрите лекари в България, но те нищо нередно не откриха. Даваха ми антиепилептични и други лекарства с надеждата, че нещо ще помогне. Резултатът беше, че тези лекарства притъпяваха съзнанието ми, караха ме да спя непрекъснато, като от това нападенията на демоните бяха почти постоянни. Затова ги спрях. Тъй като бях вярваща, се молех на Бог да ми помогне. И това наистина стана.

Много скоро срещнах хора в един православен храм, които изживяваха същите неща. Когато им разказах, те веднага ме успокоиха, че това се случва и на други християни. Има два начина да се излезне от това положение в зависимост от това какъв е вида на обсебването. В единия случай, ако човек е бесноват, буйства, агресивен е и има подобни на епилептични пристъпи, му се четат Василиеви молитви. И вторият случай, какъвто съм аз, е богоугоден начин на живот - молитва, пост, изповед и причастие.

Разговарях с образовани православни свещеници и монаси. Те ми казаха, че това е начина - тайнствата Изповед и свето Причастие. А когато в сънно състояние излезнат насреща ми, начинът да се отърва от тях и да ги победя е само с изричането на молитвата "Господи Иисусе Христе, спаси ме!". Както пише в Библията, Самият Господ Иисус Христос казва, че с Неговото име ще изгонваме бесове.

Другото, което можем да направим, е да се прекръстим по православен начин. Силата на кръстното знамение е голяма. И все пак най-сигурният начин е посочената по-горе молитва.

Причината тези неща да ни се случват я знае само Господ, който допуска това за наше спасение, за да ни покаже колко е силен дявола и че само Той може да го победи. Когато се крепим у Бога, четем светото Евангелие, ходим на света Литургия и най-вече когато се каем за греховете си и вземаме свето Причастие, ние с Божия помощ побеждаваме дявола и той няма власт над нас.

С приемането на свето Причастие нападенията на демоните постепенно утихнаха и сега мога да кажа, че те са много леки и извънредно редки. Светото Причастие е истинската плът и кръв Христови. Това е Нещото, от което демоните се страхуват най-много. Виждала съм го с очите си и това ме е карало да продължа в същия дух.

Чети православна литература, която продават в църквите и потърси свещеник, който може да ти помогне. Но затова първо трябва да бъдеш кръстен в православната вяра, ако не си.

Ако искаш прочети книгите: "Побеждавай сатаната", прав. изд. "Св. апостол и евангелист Лука", "Забравеното лекарство", архим . Серафим (Алексиев), житието на св. Антоний Велики и други жития на светии, които са се борили с демоните (св. Иван Рилски, св. Серафим Саровски, св. Феврония и др.).

Бог е с теб, бъди и ти с Него! Така ще не само ще се справиш с демоните, но и ще се научиш да обичаш хората, природата, Бога и ще бъдеш истински щастлив. Моли Богородица, Тя е голяма застъпница за нас и наша Небесна Майка.
RANDOM_AVATAR
User

lilidido

1

Чет Апр 21, 2011 8:56 am

Мнениеот lilidido » Чет Апр 21, 2011 9:30 am

Общо казано за демоните...защо ги викате..вие не знаете в какво се забърквате..не знаете,по-добре недейте те усещат моля ви недейте правете такива работи..
RANDOM_AVATAR
User

kdon4ev

3

Пет Яну 20, 2012 11:29 am

Плевен

Споко човек

Мнениеот kdon4ev » Пет Яну 20, 2012 11:35 am

Много хора са минали през това.И аз бях обсебен ,но бях 1во зарибен от една група модисти които в последствие се оказаха сатанинска секта и от там ми почнаха проблемите.Наистина е ужас и няма кой да ти помогне,аз се справих и ве4е 10 години търся на4ини развивам системи за прогонване.В някой от случаите съм успявал и хората се оправят,в други само временно и ония пак ги напдат.Ако искаш ми се обади тел 0878918575
RANDOM_AVATAR
User

kdon4ev

3

Пет Яну 20, 2012 11:29 am

Плевен

Мнениеот kdon4ev » Пет Яну 20, 2012 11:42 am

А аз в началото почнах да ги слушам и да работя за тях щото си бях магьостник и после като се опълчих срещу тях и почнаха проблемите.аз съм контактйор ве4е 12 г ,но сега работя за ангели и предпочитам да общувам и да работя с тях.Ония гадове не ми дават мира и ето еи малко доказателства [url]http://colorsofmagic.net/index.php/klans/klan_topics_messages/21/1270/окултен-свят/астрално-пътуване[/url]
както и тук http://forum.sanovnik.bg/t-1384 а това са само документирани случай ,какви неща съм виждал ,едвали ще ми повярвате.Силни са гадовете ,но не са непобедими има начини да се прогонят,не е лесно но става.