Какво съм? Всичко друго но не и човек?

... и други неприятни състояния и как да се справите с тях.

Модератор: mimz

RANDOM_AVATAR
User

cracked

1

Сря Май 26, 2010 7:06 pm

Какво съм? Всичко друго но не и човек?

Мнениеот cracked » Сря Май 26, 2010 7:41 pm

Здравейте,

аз съм на 23 години, момче със средно образование. Занимавам се с компютъри от 13 годишна възраст. През тези 10 години от живота ми 70% от времето са преминали пред компютъра, програмист съм а преди бях геймър. Като малък много бягах от училище за да седя пред компа, да играя... така спрях да общувам с хората от мойта възраст.. общо взето общувах с такива като мен геймърчета и си говорихме за игри... но времето минаваше и се преместихме в друг град където апочнах 9-ти клас.. и имах 1 приятел който беше бивш наркоман но сега пушеше много трева и следователно аз започнах да пуша трева и то много. Но не ми харесваше не знам защо го правих първият път беше различно но след това просто не можех да не пуша.. пуших всеки ден заедно с това момче пуших колко него а нямах неговият стаж.. Първите 2 години бяха много тежки за мен защото не общувах с никой в училище и спях на чина. в 11-ти клас в интернет се запознах с едно момиче от моят град с която излизахме 2 години тя беше по-малка от мен с 3 години. Много я обичах, и за тези 2 години не бяхме правили секс с нея. След това се скарахме и тя ме остави.. Отидох на море същата година и правих много секс с софиянки и украинки, беше върхът. Общувах си нормално с хората набавих си прятели от този крайбрежен град работих там и всичко беше ОК. Като се върнах след края на сезона започнах да пуша още повече трева всеки ден.. без да спирам и даже родителите ми разбраха.. и като пушх трева изпадах в някъва фобия.. беше ме страх от водата която пия да не би да е отровна.. беше ме страх да пия течности на друго място освен от дома, даже си мислих че водата от чешмата също е отровна... мислих си че искат да ме отровят... даже веднъж след като се бях напушил изпих вода от една чешма в гората, и изпаднах в някък ужаз, изтичах в магазина близо до нас и казах че съм отровен и почнах да пия енергийни напитки и сокове.. и те извикаха линейка.. обаче аз се обадих на един приятел който дойде не изчаках линейката и се прибрах вкъщи и си бях изгубил ключовете почнах да ритам вратата и я разбих, влязох вътре и повръщах.. преместих леглото в средата на стаята защото беше ме страх да спя до прозореца.. защото си мислих че някой иска да ме убие ... не спрях да пуша до 2009-та май месец тогава пак отидох на море и спрях да пуша... отказах се от тревата но не беше същото като миналата година, неможех да общувам нормално с хората.. гледах странно и хората бягаха от мене... и се чувствах гадно.. много гадно, отивах в дискотеките и се упивах много.. всяка вечер и като пиех вършех глупости.. даже се сбивах.. .. незнам.. сега вече не пуша от 1 година и се чувствам по-добре, даже почнах да чета библята. Обаче усещам че, понякога когато общувам с хората главата ми е наведена.. не говоря добре.. понякога говоря с по-висок глас.. но съм по-добре от предишните години. Старая се да общувам с по-взратни от мен.. но с жените нещо не се получава.. губя си говора.. незная какво да говоря.. и все гледам странно с тези очи.. не мигам. с очите си а те са сини.. и като ходя на зала.. пак все нещо се чувствам слаб.. защо се чувстам така.. и все още се страхувам страхувам се обаче незнам от какво... ...

охх.. незнам..
Аватар
User

Gabinka

521

Пет Юли 14, 2006 10:12 am

София

Мнениеот Gabinka » Пет Май 28, 2010 9:38 am

Четейки в главата ми изникват няколко неща.... това което си правил преди, те кара да се чувстваш гузен, срещайки се с хората подсъзнателно смяташ, че ако ги погледнеш в очите едва ли не, те ще разберат какво си правил преди.......срамуваш се от предишният "ти".....хората не могат с поглед да те преценят, за да го направят им трябва поне някакъв контакт с теб....а и не винаги хората преценяват правилно

друго което си мисля...... не компютъра те е направил затворен, а тревата.....защото контактите които си имал докато си бил напушен не са пълноценни, докато играейки с противници (реални хора имам предвид) е съвсем възможно да завържеш приятелства... около общата ви страт игрите, компютрите....

твърде много си се съсредоточил в себе си, в това как гледаш, в това как говориш, дали мигаш или не...... гледай хората не себе си, те не знаят какъв си бил или какво си правил....не допускай да си вадят грешни изводи за теб.... когато контактуваш с хората не мисли за теб, а за тях, за разговора, усмихвай се.....до колкото можеш опитай да забравиш това което е било и мисли за това какво искаш да бъде и как да го постигнеш.....миналото не ти дава сили да продължиш а те връща назад....затова смело напред и ..... вдигни глава, навеждайки я надолу изпускаш толкова много хубави неща :)
RANDOM_AVATAR
User

DOVOLEN

4

Пон Апр 26, 2010 5:21 pm

Мнениеот DOVOLEN » Нед Юни 20, 2010 10:15 pm

не е хубаво да се пуши трева , и то като стане такъв навик става лошо , казвам го от личен опит. най-добре без добавки като пушене и пиене.
компютрите изместват дрогата е максима,която доказва и тяхната вреда пагубна за идентичността ни.

мисля,че ще се оправиш скоро,щом си почнал да търсиш помощ и да се променяш

смени средата лека полека ще се научиш как да се държиш с хората,просто играейки игри не си се научул.