Незнам на къде

... и други неприятни състояния и как да се справите с тях.

Модератор: mimz

Аватар
User

help

1

Сря Яну 12, 2011 12:40 pm

Незнам на къде

Мнениеот help » Чет Яну 13, 2011 12:15 am

Моля за съвет ,защото просто вече нямам сили Чувствам се объркана и постоянно тъжна.Причините са много постоянен стрес сама отглеждам детето си боря се със всичко сама ,нямам никакво самочувствие за себе си напълно се затворих , постоянната раздираща болка в сърцето не ми дава мира .Искам да променя нещо но се оказвам в бездънна улица.Боли ме от това че съм изоставана ,стремежите за дом който никога не съм имала изчезнаха ....искайки обикновените неща се оказаха най -сложни .Нима е сложно да обичаш да даваш от себе си ,всеки би казал иска това но колко хора го правят.От всичките провали изпитвам неувереност в себе си .Искам промяна защото знам че първата крачка е да искаш и да се стремиш към нещо.осъзнавайки всичко това нямам сили почна нещо и губя интерес (не си сменям желанията) просто казвам че не мога .Какво не ми достига увереност ,но как да я имам !?Как човек да продължи колко е нужно да спре да те свива сърцето от болка от всичко преживяно.
Аватар
User

fanatic

18

Чет Апр 30, 2009 5:54 pm

Варна

Мнениеот fanatic » Пон Фев 14, 2011 10:17 pm

В моменти като този, в който човек се чувства зарязан и виждащ как всеки гледа да говори основно и единствено за себе си, като за съжаление това са основно хора, които смяташ за приятели, е много важно да попаднеш на човек със силен характер, в който да видиш опора.
Избягвай виртуалните комуникации, тъй като те основно те изтощават и не ти дават нищо....опитай се да промениш нещата в полза на реални изживявания, било то и разходка навън със слушалките на ухо....Аз самият както знаеш, бях в позиция на тотален срив, и си позволявам да давам съвети единствено и само защото знам аз как преодолях всичко на практика. Е, силен характер не срещнах, срещнах само хора, които ме разграбваха, но в един момент и аз започнах да грабя.
Много е важен момента да се пречупиш в точката, където се формира депресията ти, и желанието ти да не излизаш никъде, да не виждаш никого и да не общуваш реално. Помисли дали сред всичките ти познати и приятели няма наистина един стабилен човек, с който да можеш да разговаряш....и разговаряйте...в един момент ще ти писне да говориш за раздялата и депресията, защото темата просто ще се...изчерпи..това е началото, поне при мене беше...