Помощ!!!

... и други неприятни състояния и как да се справите с тях.

Модератор: mimz

RANDOM_AVATAR
User

Karra

1

Пон Юни 06, 2011 10:28 pm

Sofia

Помощ!!!

Мнениеот Karra » Пон Юни 06, 2011 11:04 pm

Здравейте! Нова съм в този форум и съм тук защото имам крещяща нужда от помощ. Имам сериозни проблеми свързани развитието на детето си и това, което мога да кажа е, че психиката ми не може да се справи с проблема. Непрекъснато плача, изпитвам гняв към вички и всичко заради сполетялото нещастие. Най-дребното нещо ме довежда до крайно раздразнение, което изливам върху близките си, после съжалявам и се чувствам още по-зле. Усещането за безсилие, тотална безпомощност да повлияя върху състоянието на детето си ме озлоби, разфокусира съзнанието ми и често ми се иска просто да ме няма. Чувствам се безполезна и неразбрана. В същото време изпитвам вина защото съзнавам, че превръщам в ад живота на близките си, които страдат наравно с мен. И основното е, че всичко, което описах вместо да помага на детенцето по-скоро му вреди. Всяко дете има право на нормална, подкрепяща и добре функционираща майка. Затова искам да потърся специализирана помощ. Не съм сигурна към психолог или психиатър трябва да се обърна. Ако някой може да ми препоръча добър специалист в София сте съм истински благодарна