Искам да умра от инфаркт, инсулт или нещо подобно

... и други неприятни състояния и как да се справите с тях.

Модератор: mimz

RANDOM_AVATAR
User

halfwaythere

1

Вто Мар 20, 2012 9:54 pm

Искам да умра от инфаркт, инсулт или нещо подобно

Мнениеот halfwaythere » Вто Мар 20, 2012 10:23 pm

Не искам да живея повече. Всеки следващ ден е ужасно мъчение.
Не искам и да опитвам да се самоубия, предишния път беше ужасно, защото ме спасиха и се чувствах отвратително.
Искам да умра, но така, че да изглежда като естествена смърт, за да не наранявам близките си.
Ако някой може да ми даде съвет какви лекарства или как да направя така, че сърцето ми да спре.... Или нещо подобно.
На 37 г. съм, жена.
Моля, помогнете ми!
Аватар
User

mimz

Ранг

Психолог

38

Нед Мар 16, 2008 2:19 am

София

По-добре късно отколкото никога.

Мнениеот mimz » Пон Май 07, 2012 9:18 pm

Съжалявам, че виждам тази тема толкова късно, но все пак ще отговоря. Желанието да умреш, да се самоубиеш и животът ти да свърши в повечето случаи изчезва, когато осъзнаеш и коригираш това, което не е наред в живота ти. Негативните емоции са нужна обратна връзка, че нещо не е наред и е време за промяна. Когато се идентифицира източника на "мъчението" и се отстрани, за да започнеш да живееш истински, когато се освободиш от страховете, травмите, негативните подсъзнателни модели и системи, тогава се освобождава много място за смисъл в живота и тогава отпада и желанието животът да свърши. Изпълването на живота със смисъл не е съзнателно решение, а процес, през който се минава осъзнавайки мисловните и емоционални модели, системите, които работят в нашето подсъзнание, прожектирайки и отразявайки нашите травми, минал опит и неотработени уроци, с които не сме приключили. Мъчението, което изпитваш е подсъзнателна подкана да осъзнаеш и решиш уроците си, да преобразиш живота си и да имаш шанс да бъдеш пълноценна. Консултацията и работата с психолог могат много да помогнат на този процес.
Всеки проблем, страх и негативен модел на поведение има първопричина, която може да се открие и освободи. Повече на http://hypnotherapy.alle.bg и http://kymsebesi.blogspot.com