ревнувам много

... и други неприятни състояния и как да се справите с тях.

Модератор: mimz

Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Re: ревнувам много

Мнениеот hissi » Чет Фев 12, 2015 8:17 am

Лека полека нещата ще си дойдат на място. Ето, той пак Ви е казал, че Ви обича и Ви е показал, че държи на Вас. След няколко дни, с общи усилия, напрежението между вас двамата ще намалява все повече и животът ще възвърне обичайния си ритъм. Моят съвет е да му давате възможност да показва любовта си към Вас с малките жестове, които прави и да им се насладите максимално, защото Вие наистина сте обичана жена. Имате любовта на мъжа, когото обичате, а в днешно време е много трудно да намериш взаимна любов. Радвайте се! :)

П.п. надявам се, че вече сте малко по-спокойна и сте започнала отново да се храните :)
Вие сте прекрасна и обичана жена, не го забравяйте :)
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."
RANDOM_AVATAR
User

magg-i

66

Нед Фев 08, 2015 3:36 pm

Търговище

Мнениеот magg-i » Чет Фев 12, 2015 11:26 am

Честно да си кажа никога досега не съм срещала такава подкрепа, за каквото и да било в реалния живот, а във виртуалния я срещнах! Вие също сте прекрасни!
И все пак аз му вярвам, но не ми дава мира защо е искал този тел.номер на момичето, дали за него или за някой/както той каза/ , дали се е опитвал нещо да се получи и като не се е получило тогава е решил, че ме обича, защо толкова подробно е разглеждал профила на момичето във фейса, защо тя е питала за него какъв е...., дали не съм му била резервен вариант, да се е надявал нещо да се получи и като не е станало е решил, че няма смисъл..Това не ми дава покой........другото, че знае много неща за нея, както и тя за него да кажем в компанията, която са били с приятели покрай закачки...Това не ми дава покой...
Аватар
User

hissi

1974

Благоевград

Мнениеот hissi » Чет Фев 12, 2015 11:51 am

Тук винаги ще получите подкрепа и разбиране, както и адекватна реакция за проблема, който имате :) Ще се радваме, ако успеем да помогнем да се чувствате по-добре. :)

Аз мисля, че вече няма значение кой какво знае, важното е, че той е осъзнал любовта си към Вас и ако сте достатъчно умна и хитра, ще извлечете максимално положителното от ситуацията. Той е с Вас, избрал е Вас, обича Вас. Отблагодарете му се, погалете егото му, поглезете го. Бъдете интимни по-често, това също ще ви сближи. Важното е да му покажете най-доброто от себе си и той никога повече няма да погледне друга жена ;)
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Чет Фев 12, 2015 12:01 pm

Понякога човек е по-добре да спре да рови. Без значение какво е било, що е било. Просто понякога е добре да се прекрати навреме. Иначе си мисля, че никой нормален мъж не би изпуснал жената до себе си за да тръгне да гони някое младо момиче.
Няма смисъл, наистина.
С този интернет сега и с фейсбук и т.н. хората знаят много неща за много хора, които дори не познават. Информацията се сервира наготово от всеки потребител.
Нали ти като си писала на момичето от негово име, тя ти е отговаряла да я оставиш намира. Мислейки си, че си приятеля ти. Това не е ли отговор на всичко?!
Може би са се закачали всички като са ходили в кафето, но хората понякога го правят ей така за забавлението. Много често мъжете се шегуват и закачат със сервитьорките. Виждала съм го непрекъснато по заведения.
Недей рови повече, не дълбай. Времето ще покаже всичко. Разбирам, че много го обичаш, личи си. Но така наистина рискуваш да го загубиш.
14 февруари е на прага ни почти. Малко лигав и розов празник, но положителен, изпълнен със заряд. Направи му някаква приятна изненада. АКо имате възможност излезте някъде да похапнете, после да се разходите малко. Разнообразете се и се опитай поне за една вечер да не намираш някакъв повод за сплетня на тема други жени.
За всичко се изисква време, ти сега си наранена, отчаяна, но ще дойде време в което дори е възможно да ти е смешно поглеждайки отстрани.

За подкрепата - имаш я от нас! Жалко, че в момента няма много активни потребители, но имахме технически проблеми и форумът липсваше цяла година и хората са го позабравили. Но ще дойде време и ще се напълни пак надявам се.
Ние го направихме точно с тази идея. Да може човек когато не се чувства добре да има с кой да сподели и да получи както съвет от психолог (който ще се вкючи също когато има възможност) така и мнения от другите потребители от чисто човешка гледна точка. Всеки е имал някакви моменти в които е бил отчаян за нещо, което му се е случило в живота и е нормално да има нужда да сподели.
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
RANDOM_AVATAR
User

magg-i

66

Търговище

Мнениеот magg-i » Чет Фев 12, 2015 12:31 pm

Обичам го много- да! Никога досега....не съм обичала по този начин-безумно. Откакто сме заедно не е спирал да казва, че ме обича, откакто живеем зедно, а и от преди това.Не е спирал да казва това, дори, когато се е изиграла случката, подозирам долу-горе от кога е било. А спомена ли някой мъж, понякога се майтапя да му видя реакцията, реагира бурно.
Галка, аз не дълбая, аз го мисля,дали не съм била резервен вариант и ако се беше получило дали е нямало да ме зареже, ако въбще някой е искал нещо да се получи.? Извинявайте, усещам, че се повтарям. А доколко интимните отношения, понеже живем заедно, не е както преди да се виждаме на 1-2 седмици, а и двамата сме изморени от работа, от нощни дежулства. През повечето време аз съм активната в това, дори понякога изпитвам страх да не би да ме отхвърли интимно и да каже, че не желае и да срине самочувствието ми. Но това не е от сега. И това ме притеснява/мен пък какво ли не ме притснява/ интимно се сближаваме 2- пъти в седмицата, понякога 3...Извинявайте!
RANDOM_AVATAR
User

magg-i

66

Търговище

Мнениеот magg-i » Чет Фев 12, 2015 12:35 pm

А това, че момичето ми каза, мислейки, че съм приятелят ми, да я остави намира ми дава такъв отговор-че евървял след нея.... или пубертетите обичат да се изхвърлят и тя да си е вкарала филми-не знам...
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Чет Фев 12, 2015 1:02 pm

О, те тийнейджърите наистина понякога приемат всичко като чиста монета и се вкарват във филми.
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
RANDOM_AVATAR
User

magg-i

66

Търговище

Мнениеот magg-i » Пет Фев 13, 2015 12:15 am

Здравейте отново! Сори, че Ви занимавам как се развиват отношенията между нас всеки ден. Даааа, вкопчвам се във всяка изказана дума от негова страна и след това започвам да я мисля докато изкочи друга дума, в която аз отново се вкопчвам....Тази вечер му споменах, че утре след работа ще закъснея, естествено попита се-защо? Отговорих-"ще ходя на кафе, и аз си искам свободата и да ходя по кафета",,,,реакцията беше:"какво искаш да кажеш, значи аз ходя по кафета.Струва ми се, че тази свобода няма да доведе до хубаво"Нищо не казах. Значи за него може, за мен не може....какво е това....
Друго-по един от каналите на върви предаване, което е повече за тийнеджъри. Аз намразих да го гледам, но той го гледа с голям интерес.Разправяше се, как един пубертет направил дете на друга пубертетка и как тя иска тест за бащинство. Любимият се изказа: "ела аз да ти кажа какво да направиш"или нещо от сорта...Вкопчих се и го попитах сигурно 5 -пъти какво еискал да каже и да не би да е правил някога такъв тест...Той се засмя и отговора- "глупости"....Отново и отново малко и на майтап продължих със разпита, а той се правеше, че не ме чува...Е, момичета...отново плача, и си вкарвам какви ли не филми....
RANDOM_AVATAR
User

magg-i

66

Търговище

Мнениеот magg-i » Пет Фев 13, 2015 2:09 am

Отчаяно се нуждая от психолог мисля.Намразила съм всички 18-19 годишни, днес синът ми иска пари за гаджето си заСв. Валентин. Аз му дадох само 5 лв. с думите -аз пари за пикли.нямам. Той се разсърди.Видя ли толкова годишни и ми идва да ги сритам, дори това да беше дъщеря ми.
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Пет Фев 13, 2015 8:21 am

Добре де, ти защо му го каза така провокативно? Можеше просто да кажеш, че ще ходиш на кафе, без последвалите думи. Сигурно всеки би се подразнил ако така му го поднесат.
Не е нужно да има провокации.
Наистина не мога да разбера защо всеки ден се вкарваш в някакви филми. Ти наистина го правиш. Ти буквално се хващаш за всяка негова дума. На теб не ти ли се случва да гледаш нещо и да суфлираш отстрани?
И това със сина ти е наистина много тъжно. Не е редно да предаваш озлоблението си към ситуацията над всички момичета на тази възраст. Каква вина имат те? Няма причина да изпитваш злоба към всички тях.
А вкопчвайки се в тия негови думи нещата ще стават все по-зле. Ти ставаш все по-мнителна и изнервена. Трябва да си го наложиш просто да спреш. Нищо хубаво не следва от всичко това.
Животът е толкова кратък... трябва да се радваш на любовта, която имате вместо да правиш разбор на неговите приказки. Сега си мислиш сигурно, че едва ли не света е срещу теб, но едва ли е така. Понякога всичко е в главите ни и трябва да бъде изкарано оттам.

Извини се на сина си днес, кажи му, че си много изнервена напоследък и не си искала да го нараниш. Не оставяй така нещата, той не е виновен за ситуацията и не заслужава такова отношение. Не оставяй горчилка помежду ви. Не трябва той да е жертва в случая. Той е голямо момче и ще те разбере, вярвам.
Marcus Porcius Cato
RANDOM_AVATAR
User

magg-i

66

Търговище

Мнениеот magg-i » Пет Фев 13, 2015 12:06 pm

Отново казвам- прекрасни сте....Тази сутрин си поприказвахме и му споделих страховете си съвсем спокойно. Отново ми стана лошо, вече 8 кг. съм отслабнала, и съм като мумия. Любимия ми каза-отново какво е станало, че ще ми се кара и т.н.Поговорихме и аз му споделих фантазиите, които са в главата ми. Смях от негова страна била ли съм нормална...) ....Казах му, това което съм споделяла а вас, за резервния вариант, за разпитване на момичето, откъде знае, че е била съученичка на сина ми. Неговия отговор беше-когато са били на кафе, нали му искал негов приятел /уж/ телефонния й номер и приятелят ми показал снимка на сина ми и я попитал откъде познава това момче. Тогава тя е казала, че му била съученичка.Попитах го защо й е разглеждал профила, а той -защото исках да видя кои са ни общите приятели с нея за да искам номера за оня.Отвърнах че дори и да е имало закачки/той се смее и каза че е нямало от негова страна и че момичетата си внушавали разни работи което какво го засягало/Нормална ли съм била къде съм била аз, къде тя...Хубава жена и привлекателна съм била и нямало до остана без мъж/ и него го е било страх за това/ защо съм нямала самочувствие. Ядосан -ми каза че не иска да чува и да вижда това заведение. и че ако има въобще нещо с някого то си проличавало-отдръпване и т.н.Споделих какво ми бушува в ума....предтавям си как я вози в колата, как я кара в неговия град, как когато съм на работа, се среща с нея.. Започна да се смее и ми вика-ти си болна, какви работи ми приказваш.Ок, когато си на работа, а аз съм в вкъщи звънни ми през 5 мин ако искаш, щял да отваря хладилника да съм видела, че не е навън. Неее...това да не затвор, не мога да изисквам такива крайности, изобщо да не излиза, не.......Призна си, че и той ме е следил преди, когато се есъмнявал в мен. Имаше такъв период. Това, което отново си втълпих е, това, че ми каза -ти от какво се притесняваш за това, че се събирам с млади хора. А аз-какво значи, , че съм дърта ли?Вече не знаел какво да ми приказва, все съм знаела какво да кажа....аз не се чувствам дърта, и много от младите не могат да ми се опрат/ не, не се хваля/Годините просто са една цифра. Този случай бил го забравил, а аз отново съм му напомняла, какво толкова е станало, той нищо не направил.Сега пред мен изниква въпроса-защо тя се е интересувала от него? Попитах го, а отговора- не знам...казах-ако е имало закачка, а той каква закачка бе човек, може би защото я попитах за общите ни приятели във фейса за да искам номера й/това тя не го знае, че се интересувал за номера й/уж за оня/....Тормозя се. Искренно е загрижен за мен-то се вижда, предложи ми днес да отидем до неговия град за 2 дни....за да се разсея.
А относно сина ми-извиних му се....Извинявайте още един път прекрасни момичета, ако не бяхте вие....
Последна промяна magg-i на Пет Фев 13, 2015 2:03 pm, променена общо 2 пъти
RANDOM_AVATAR
User

magg-i

66

Търговище

Мнениеот magg-i » Пет Фев 13, 2015 12:09 pm

Сори за объркания ми правопис....
Аватар
User

hissi

1974

Благоевград

Мнениеот hissi » Пет Фев 13, 2015 6:26 pm

Ехххх, едно си баба знае, едно си баба бае.. Образно казано...Защо продължавате този разпит и това човъркане? Защо трябва да Ви интересува какво мисли тя!? В тази връзка сте само Вие и Вашия приятел. Какво Ви интересува другите какво мислят? Стига сте тормозили човека с някакви предположения, защото накрая на него ще му писне да Ви убеждава, че няма нищо и накрая ще останете без него. Това ли искате? Едва ли ;) Ето, той Ви е разказал всичко, знаете подобно какво е станало и е крайно време да спрете да ровите. Какво искате да постигнете с натякване и заядливи въпроси и подмятания? Той е предложил да се усамотите - послушайте го, та той иска близост с Вас! Помнете какво Ви казах за ножа и меда.
А за случилото се със синът Ви... Не сте постъпила добре. Надявам се да го осъзнавате.
Според мен имате спешна нужда от хоби, от време само за себе си. Не е нужно да сте някъде навън, след като приятелят Ви се дразни. Докато той гледа тв и си почива, вместо да го следите като бясно куче какво ще гледа, каже или направи, Вие откраднете малко лично време. Направете гимнастика, почетете книга, решавайте судоку или кръстословица, изгледайте някакъв филм... Целта е съзнанието Ви да е заето с нещо, което ще Ви достави удоволствие, а не да се тревожите за миналото. Наистина горещо Ви съветвам да го направите. Гарантирам, че ще има добър резултат :)

Редактирам мнението си, за да добавя още нещо.
Тъй като се занимавам косвено и с музика, искам да Ви препоръчам да слушате хубава, отпускаща, на език, коѝто не говорите добре или изобщо не разбирате. Може да пробвате и с някакви класически изпълне ния. Горещо препоръчвам Yanni и концертът му в Пуерто Рико, Андреа Бочели, Тойгар с албумът му Dudaktan Kalbe, както и албумът Heal на певицата Loreen. Целта е да намерите музиката, к оято да отпусне тялото и съзнанието Ви. Ако имате желание, мога да препоръчам още подходяща музика, според Вашия вкус.
И още нещо - мога ли да се обръщам към Вас на "Ти"?
Последна промяна hissi на Пет Фев 13, 2015 7:31 pm, променена общо 1 път
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Пет Фев 13, 2015 7:28 pm

Подкрепям Хиси за хобито. Едно хоби винаги донася на човек много положителна енергия, пък е и твърде възможно да те отдели от тези черни мисли.

Много е хубаво, че си му споделила всичко, което ти тежеше. И след всичко, което той ти е казал вече мисля, че няма никаква нужда и смисъл да продължаваш с тези дисекции.
Отидете в родния му град и си починете малко от всичко, отделете време само за вас си, ще ви подейства страхотно.

И един съвет за избухванията и вечните въпроси. Аз си имам един начин за справяне с някакви напечени ситуации. Като ми присивее пред погледа като съм ядосана броя до 100 и ми минава. Звучи глупаво, но може да пробваш :)
Marcus Porcius Cato
RANDOM_AVATAR
User

magg-i

66

Търговище

Мнениеот magg-i » Пет Фев 13, 2015 8:53 pm

Много ви благодаря, момичета! Не мисля да го разпитвам повече, но защо ли не ми го каза това още отначало? А се опита да се измъкне? Склонна съм да му вярвам, но само при мисълта, че са се интересували един от друг/ независимо каква е причината/ ме влудява. Приготвила съм му за утре подарък, мислим да излезем.В неговия град сме, и на път насам ми сподели, че нещата, които е постигнал ги дължи на мен. Аз не искам да е само заради това със мен...едва ли е заради това, но ... наслаждавам се на любовта, след тази случка сякаш искам да знам къде е и какво си приказва с приятели, не го питам естествено.ако ми каже, каже...Поздрави! Намерих Ви момичета, много ми помагате. Ще гледам да се включвам и в други дискусии, но с позитивизъм...)
ПредишнаСледваща