ГРАДСКИ ЛЕГЕНДИ

Всичко свързано с митовете, легендите, историите на градския човек.
Аватар
User

MAD_DOGS

Ранг

Психолог

316

Вто Авг 01, 2006 5:43 pm

ВАРНА

Мнениеот MAD_DOGS » Чет Авг 21, 2008 6:32 pm

Това е по скоро "селска" легенда но както и да е :D
Та някакъв човек отишал да жъне на нивата и толкова се унесъл в работата че замръкнал там, селото било далеко и него го мързяло да се прибере и решил да нощува там. Легнал си завил се и заспал с шивоко отворена уста. През нощта змия пропълзяла в устата му да се стопли и от там все по навътре, по навътре и се настанила в стомахът му. На сутринта като се събудил и разбрал какво е станало( как ли е разбрал обаче :roll: ) та отишъл при селскияу знахар и тои го провесил с главата на долу над паничка с мляко и змията сама изпълзяла навън да си пиине млекце.

И не се срамуваите да пишете подобни истории сигурен съм че всички знаете такива.
ПОСЛЕДЕН СЕ СМЕЕ ТОЗИ КОИТО СТРЕЛЯ ПРЪВ.
Аватар
User

pandachina

145

Сря Окт 25, 2006 1:41 pm

София

Мнениеот pandachina » Чет Сеп 11, 2008 1:14 pm

Galka написа:
sweet_maniche написа:Като бях малка много ме плашеше следната история:
Преди години една майка с 5 годишната си дъщеря се разхождали по булеварда.
Момиченцето скочило изведнъж на пътя и една чеврена лада го премазало.
След 2 години майката родила отново. Пак момиченце...
Това момиченце растяло и много приличало на покойната си сестричка...
На същата дата, в която била прегазена първата и дъщеря, майката се разхождали по същия булевард...
Минала една червена лада и момиченцето се обърнало към майка си с думите: Мамо, ти помниш ли как преди 7 години ме прегази тази кола?

Побиха ме тръпки от товаИзображение

И мен също! :?
Иначе Мад док е прав - дайте нещо ново, че темата е зациклила от 2 годинки като гледам.

Аз се сещам нещо, но то по-скоро буди смях в мен. Разказа ми го една съученичка когато бяхме млади и зелени - в 5 клас. Каза, че на мястото,на което е построен един от блоковете в квартала преди хиляди години е имало гробище. Когато са почнали разкопките за блока, гробището е било разрушено без близките на погребаните в него да са дали съгласието си за подобни действия. А самите умрели са били много ядосани и затова духовете на някои от тях и до наши дни бродят из блока нощно време и плашат спящите хора. Смешно ми е, защото познавам хора, живеещи в този блок и никой от тях не ми е разказвал да го плашат призраци нощем. :lol:
RANDOM_AVATAR
User

ddarkk

1

Вто Авг 21, 2012 12:47 pm

Мнениеот ddarkk » Вто Авг 21, 2012 12:53 pm

ззз настръхнах от тази тема
Предишна