euthirox 50

За всички медицински проблеми...
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Мнениеот brazilka » Сря Юли 25, 2007 8:45 pm

PSIHOLOG написа:Адаш едно голямо Изображение от мен. :)

и от мен Изображение очарована съм
Аватар
User

Gabinka

521

Пет Юли 14, 2006 10:12 am

София

Мнениеот Gabinka » Чет Юли 26, 2007 9:42 am

Въпросните билки са три както споменах:
Дяволска уста
За обмяната
За бронхит
Преди последните две бяха с по-различно име,но като билки са си съвсем същите и все така гадни :)Преди 1 месец започнах да ги пия пак,но на издържах и спрях.Направо ги мразя.Но пък наистина помагат и е много хубаво да се пият.Лично на мен ми помогнаха и ме спасиха от операция.....Честно казано на мен ми откриха този проблем много отдавна и не си спомнян какво точно беше,но почти щяха да ме оперират,като че ли обаче се смилиха над мен и след като ми направиха биопсия(взеха ми секрет от гушата) решиха да ме оставят на лекарства.Дълго време ги пих и всеки път на контролния преглед чувах "от следващият преглед спираме лекарствата".....естествено това не се случи и баща ми полудя.Отиде при този който пише вестник Лечител,той имаше билкова аптека,сподели проблема и ми купи тези 3 билки.Пих ги около 3 години,и всеки път когато отивах на преглед,доцентката направо се облещваше и се чудеше как така ми е намаляла плътността толкова много.Затова ти ги препоръчвам горещо.Ще помогнат независимо какъв точно е проблема при теб.Опитай и съм сигурна че няма да съжаляваш :)
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Мнениеот brazilka » Чет Юли 26, 2007 4:07 pm

Благодаря ти Gabinka

а в какво съотнпшение се приготвят и кога и по колко се пият?
Аватар
User

Gabinka

521

Пет Юли 14, 2006 10:12 am

София

Мнениеот Gabinka » Пет Юли 27, 2007 2:24 pm

Моля :) На всяко пакетче си пише начина на приготвяне и схема за пиене :) Успех!
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Мнениеот brazilka » Пет Юли 27, 2007 3:58 pm

Gabinka написа:Моля :) На всяко пакетче си пише начина на приготвяне и схема за пиене :) Успех!

Благодаря ти :D
Предишна