Витамини Мерц

За всички медицински проблеми...
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Витамини Мерц

Мнениеот Galka » Пон Авг 27, 2007 2:14 pm

Мите, ще ми кажеш ли малко повече за тях?
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Dr.Mitev

Ранг

Лекар

37

Съб Юли 14, 2007 1:18 pm

Мнениеот Dr.Mitev » Сря Авг 29, 2007 9:47 pm

Комбинация от витамини и биологично активни вещества,насочена за укрепване на кожа,коса и нокти.Аз лично съм ги пил в комбинация със здравословно хранене и въздържание от някои любими мои ястия и мога да кажа,че имаше много добър ефект.Ноктите ми укрепнаха и станаха доста по-здрави.Колкото до косата и кожата - не съм забелязал промяна,но нямам и оплаквания свързани с тях.Имайки предвид състава на дражетата,мисля че това е много добра комбинация.Спокойно можеш да опиташ,приемат се по едно драже всеки ден за 1 месец.Само не ги приемай заедно с други такива продукти,за да не се предозираш.
Ето и списъкът със съставките в дражетата : бетакаротин,вит.А,рибофлавин(вит.В2),биотин,Л-цистеин,вит.В6,цианкобаламин,калциев пантотенат,вит.С,витамин D3,Никотинамид,витамин Е, Fe ,екстракт от Saccharomyces cerevisiae,витамин В1 + помощни съставки
Аватар
User

CuCuToOo

Ранг

Moderator

1218

Чет Юли 13, 2006 2:13 pm

Варна

Мнениеот CuCuToOo » Чет Авг 30, 2007 8:03 am

Гале, и аз ще почвам да ги пия, ноктите ми са ужас. Пак имам липса на витамини..пффф. Иначе тези са много добри, нали ти казах, че миналата година ги пих и съм много доволна :)
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Чет Авг 30, 2007 8:34 am

Благодаря Мите :) Сиси мен се опитаха да ме изкарат, че не се храня здравословно и затова са ми такива ноктите + коса, аз така се смях.

Значи ще си ги взема и ще пия.
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

CuCuToOo

Ранг

Moderator

1218

Варна

Мнениеот CuCuToOo » Чет Авг 30, 2007 2:17 pm

хахахааха пффф понякога организма се нуждае от малко помош отвън. Не всичко се доставя с храната (особенно с днешните храни, натъпкани с какво ли не) :lol:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Пет Авг 31, 2007 10:00 am

а тези витамини нали не могат да неутрализират действието на противозачатъчните, които вземам? (Трисеквенс) Или да започна да ги пия когато съм в почивка от ОК? Аз мисля, че не би трябвало защото това са витамини все пак, но съм длъжна да попитам.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

CuCuToOo

Ранг

Moderator

1218

Варна

Мнениеот CuCuToOo » Пет Авг 31, 2007 12:07 pm

немогат
Аватар
User

розичка

75

Сря Юли 04, 2007 10:21 pm

Мнениеот розичка » Вто Сеп 04, 2007 10:34 pm

Galka написа:Благодаря Мите :) Сиси мен се опитаха да ме изкарат, че не се храня здравословно и затова са ми такива ноктите + коса, аз така се смях.

Значи ще си ги взема и ще пия.

Аз пак ти казвам, че най-вероятно това е причината-няма нищо смешно! Обърни внимание по-добре на това, но все пак ти си знаеш, само съвет :wink: Не очаквай само едни хапчета да променят нещо-трябва да има комплексн промяна :)
Аватар
User

CuCuToOo

Ранг

Moderator

1218

Варна

Мнениеот CuCuToOo » Вто Сеп 04, 2007 10:48 pm

миналата година през лятото, косата ми започна да пада на кичури, ноктите ми се белеха, кожата ми имаше уморен и нездрав вид и точно тези хапчета ми помогнаха.
Аватар
User

розичка

75

Мнениеот розичка » Вто Сеп 04, 2007 10:55 pm

Аз не я познавам, просто давам предположение и съвет най-добронамерено...

А това при теб не знам как си обясняваш, че се е получило. Едва ли е било от много правилно хранене :roll:
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Мнениеот brazilka » Вто Сеп 04, 2007 11:07 pm

По принцип наистина храната се отразява на кожата и косата...освен това много негативни фактори като замърсяване, некачествени козметични продукти, честото миене на косата и т.н. Дори едно рязко отслабване или напълняване също се отразяват на кожата и косата. Боледуването също оказва лошо влияние. Излагането на пряки слънчеви лъчи (за това се препоръчва и използване на слънцезащитни продукти и за косата) също. За ноктите всички е ген - какъвто и резултат да се постигне е временен и се иска много постоянство. Здравословното хранене определено подобрява кожата и косата. Друг е въпросът, че в днешно време това не е достатъчно, защото нито плодовете, нито зеленчуците ни вече са полезни... :?
Аватар
User

розичка

75

Мнениеот розичка » Вто Сеп 04, 2007 11:18 pm

Да, може да са пълни с какво ли не плодовете и зеленчуците, но поне имат витамини и са лека храна, която не натоварва организма :wink:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Сря Сеп 05, 2007 7:31 am

косата ми е проблемна от слънцето как да го кажа ясно и кратко... храня се правилно... няма как да знаеш какво ям. с нея друг път не съм имала проблем. обикновено есента имам проблеми с ноктите...

само защото си против месото няма нужда да ме изкарваш тъпчеща се с боклуци... и не се обиждам и пр. аз от непознати хора не се обиждам. вижда ми се смешно да се коментира нещо за което няма как да си сигурен. аз си говорих и лично с доктора, така, че...

все пак благодаря за усилията ама... :roll: :roll: :roll:

И никъде не съм казала, че ще разчитам на хапчетата само. Нито пък съм написала някъде, че не ям зеленчуци и плодове нали?

Само се дразня от прибързани заключения... Нищо друго. Не съм казала, че някой е злонамерен, но забележките относно моето хранене са неуместни.

ЕДИТ: И да не забравяме, че има и други фактори, които влияят негативно на организма все пак, като стрес и т.н., нали така..., които ми бяха в повече тази година... :roll: :? :?
:shock: :shock: :shock:
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

розичка

75

Мнениеот розичка » Сря Сеп 05, 2007 9:49 am

Ама разбира се, че има и други фактори. Ти още от темата в Космото ме разбра неправилно. Това за месото хиляда пъти казах, че няма общо със темата. То е лично решение, което съм взела без дори да се консултирам с някого, просто така го усещам, това си е моята същност :wink: Нямам проблеми с ноктите, но и моята коса е много зле през лятото. Какво ли не съм опитвала, но просто явно сезонът е такъв---не се оправя въпреки храненето и други такива :wink: Така че не разчитай много на хапчетата-само това исках да ти кажа...майка ми е пила какви ли не и не е забелязала никаква промяна, въпреки че тя има страхотна коса и здрави нокти по рождение, така че не знам и тя какво е очаквала, но нищо не се е променило :roll:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Сря Сеп 05, 2007 9:59 am

ами явно наистина не съм разбрала, а и в нета понякога е трудно човек да бъде разбран, защото е малко по различно. Аз витамините искам да ги вземам като помощно средство към всичко останало. Аз напоследък и не мога да спя много добре и мисля, че е свързано всичко. Моя мъж казва за спането, че е от стреса, но нищо чудно останалите неща да са следствие от недоспиването и преумората. Иначе не очаквам да се случи чудо ;) Изнамерих едни бабешки рецепти за маски за коса, които съм си правила преди и страхотно ми я подхранваха, ще пробвам и с това. единствения ми проблем е, че е суха..., а тя никога не е била такава... :/ мисля и да я подстрижа с 10-15 см. Някак ще ги прежаля при наличните 65 :lol: :lol: :lol:
Marcus Porcius Cato
Следваща