Витамини Мерц

За всички медицински проблеми...
Аватар
User

розичка

75

Сря Юли 04, 2007 10:21 pm

Мнениеот розичка » Сря Сеп 05, 2007 10:04 am

:shock: много ти е дълга косата :)

отрежи я тогава-аз и това не мога да направя! :lol:

А за рецептите-и аз пробвала, ама нещо не видях кой знае какъв ефект :? И задължително после сложи балсам, защото иначе се сплита и изсъхва още повече от домашните маски :x А щом ти е суха по принцип косата-не слагай лимон в маските! Може да сложиш зехтин, но малко :wink:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Сря Сеп 05, 2007 10:20 am

аз дълго се чудих дали да предприема тази стъпка, защото ми е много мила, но реших, че ще послушам Цвети ;) така значително ще се освежи, а пък тя бързо расте. Надявам се да ми се оправи скоро, защото винаги си ми е била нормална и сега изведнъж суха ми е много мъчително. А никога не съм я боядисвала примерно и я пазя от разни преси, маши сушене със сешуар и пр.

А за маските, благодаря за съвета, няма да слагам лимон, аз съм си харесала една със зехтин и жълтък.

Аз съм доволна от някои домашни маски, но ще видим. Предполагам ще мога да се справя с проблема :lol: :lol: :lol:
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

розичка

75

Сря Юли 04, 2007 10:21 pm

Мнениеот розичка » Сря Сеп 05, 2007 10:32 am

Galka написа:аз дълго се чудих дали да предприема тази стъпка, защото ми е много мила, но реших, че ще послушам Цвети ;) така значително ще се освежи, а пък тя бързо расте. Надявам се да ми се оправи скоро, защото винаги си ми е била нормална и сега изведнъж суха ми е много мъчително. А никога не съм я боядисвала примерно и я пазя от разни преси, маши сушене със сешуар и пр.

А за маските, благодаря за съвета, няма да слагам лимон, аз съм си харесала една със зехтин и жълтък.

Аз съм доволна от някои домашни маски, но ще видим. Предполагам ще мога да се справя с проблема :lol: :lol: :lol:

успех и пиши после да кажеш какво е станало с маската :wink:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Сря Сеп 05, 2007 10:44 am

Благодаря, ще пиша :)
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
RANDOM_AVATAR
User

avalanche

196

Сря Юли 26, 2006 4:36 pm

Мнениеот avalanche » Пон Сеп 17, 2007 10:22 pm

Искам само да уточня, че се приемат 2 пъти дневно по 1 таблетка. Аз имах проблем с ноктите и на 3тия месец промяната беше шокираща. Наитсина за ноктите действат!
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Вто Сеп 18, 2007 8:18 am

avalanche написа:Искам само да уточня, че се приемат 2 пъти дневно по 1 таблетка. Аз имах проблем с ноктите и на 3тия месец промяната беше шокираща. Наитсина за ноктите действат!

Благодаря за информацията. Това, че действа за ноктите най-много ме радва :) Защото с косата се справих... Отрязах я с 15тина см и доста живна... Взех си и една маска. Но ноктите все още ми се цепят... от другия месец може би ще си ги взема. И се надявам да се пооправят, защото на 100% съм сигурна че не е от начина ми на хранене, тъй като колкото и да мразя някои неща ги ям само защото са полезни за организма. Поне се радвам, че косата ми е добре :D :D :D :D :D Досега никога не бях имала проблем с нея и това малко ме беше поуплашило, но явно при нея проблема е бил, че слънцето я е изсушило и изтощило (тъй като не ползвам разни стилизиращи продукти, маши, преси и т.н. и никога не съм я боядисвала)

След като си взема и пия известно време витамините ще споделя дали има промяна в положителна насока за ноктите ми :)
Marcus Porcius Cato
RANDOM_AVATAR
User

avalanche

196

Сря Юли 26, 2006 4:36 pm

Мнениеот avalanche » Вто Сеп 18, 2007 9:19 am

Искам да добавя още нещо. Като си купиш Мерца ще видиш, че в самото упътване пише, че видима разлика има след 3тия месец. Не очаквай светкавична промяна. Все пак трябва да се натрупат витаминките в организма.

Аз почивах 3-4 месеца и сега съм си купила пак да пия, защото много се лакирам.

Една успешна маска според момичетата в един друг форум е маската с Тривитамол. Аз лично не съм я пробвала :roll:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Вто Сеп 18, 2007 9:40 am

avalanche написа:
Една успешна маска според момичетата в един друг форум е маската с Тривитамол. Аз лично не съм я пробвала :roll:

Дам, знам маската. (водка, тривитаминол*, хининова вода :) ) Скоро ще я пробвам. От известно време с ЛуДо Сиси се чудим кога да си я направим и двете. Не би трябвало да има проблем с тривитаминола ;)

Иначе аз никога не очаквам светкавични резултати :) Нормално е да трябва да мине време за да се забележи ефекта на което и да било лекарство :)

Хубав ден :)

*тривитаминол се съдържа в шампоаните за кучета и котки за хубава козина и се дава на домашните животни като овце за хубава вълна :)
Последна промяна Galka на Вто Сеп 18, 2007 9:41 am, променена общо 1 път
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Мнениеот brazilka » Вто Сеп 18, 2007 9:40 am

Май не е точно тук мястото, но искам да споделя, че по принцип имам ужасни нотки - меки, които се чупят лесно и в продължение на 1 седмица чоплих без никакъв лак в месестата част на кората на лимон и след това се мажех с лак 5 в 1 на Перфект и оттогава ноктите са ми страхотни и нямам никакви проблеми с тях, така че който иска освен витамините може да пробва и това :wink:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Вто Сеп 18, 2007 9:43 am

brazilka написа:Май не е точно тук мястото, но искам да споделя, че по принцип имам ужасни нотки - меки, които се чупят лесно и в продължение на 1 седмица чоплих без никакъв лак в месестата част на кората на лимон и след това се мажех с лак 5 в 1 на Перфект и оттогава ноктите са ми страхотни и нямам никакви проблеми с тях, така че който иска освен витамините може да пробва и това :wink:

безцветен ли е този лак? иначе и това ще пробвам.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Мнениеот brazilka » Вто Сеп 18, 2007 11:16 am

Galka написа:
brazilka написа:Май не е точно тук мястото, но искам да споделя, че по принцип имам ужасни нотки - меки, които се чупят лесно и в продължение на 1 седмица чоплих без никакъв лак в месестата част на кората на лимон и след това се мажех с лак 5 в 1 на Перфект и оттогава ноктите са ми страхотни и нямам никакви проблеми с тях, така че който иска освен витамините може да пробва и това :wink:

безцветен ли е този лак? иначе и това ще пробвам.

да, безцветен е... ако държиш да си с цветен го нанасяш върху него :wink:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Вто Сеп 18, 2007 11:23 am

ами не, аз питам защото не се лакирам много :) Мерси цвети :)
Marcus Porcius Cato
Предишна