Сливици

За всички медицински проблеми...
Аватар
User

Haiku

200

Пет Авг 04, 2006 8:35 pm

South Beach Varna

Сливици

Мнениеот Haiku » Сря Сеп 05, 2007 6:10 pm

Значи имам огромни сливици . Много често събират гной без дори да съм болен. Имам чувството че ми пречат да дишам. Разбрах, че неотстраняването на проблемни сливици води до увреждане на бъбреците и сърцето. Вярно ли е ? Работата е там, че не боледувам прекалено често(но не и много рядко) и се излекувам със леки антибиотици. Обиколих доста лекари едни ме съветват да ги вадя, други казват точно обратното, защото сливиците били преграда на вирусите към белите дробове - респективно има вероятност от по-чести бронхо-пневмонии.. Абе незнам, решил съм да ги вадя с пълна упойка.. Да действам ли ?!?
My soul.. my mind.. my better half.. but not me! This is HAIKU!
Хубаво е да мечтаеш, но още по-хубаво е мечтите ти да се сбъдват!
Pursuer of Happiness!
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Сря Сеп 05, 2007 6:25 pm

Щом боледуват значи според мен трябва да се извадят. Аз не съм лекар де, но все пак ще си изкажа мнението. те са преграда само докато са здрави. Аз нямам сливици от дете. Редовно си карах ангини, гнойни ли не щеш, всякакви... и сега нямам проблеми. Боледувала съм веднъж от бронхопневмония и няколко пъти от бронхит за всички тези 20 години откак са ми ги махнали. Така, че щом ти пречат по-добре ги махни.
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Мнениеот hissi » Сря Сеп 05, 2007 8:46 pm

Майка имаше проблемни сливици. Постоянно й бяха целите в гной. Вдигаше висока температура, но обикномен термометър не я показваше. Ходи в Благоевград при един доктор - уши, нос, гърло и той й каза да ги махне. Тя ги махна преди две години и сега мисля, че се чувства по-добре без тях. Щом сливиците пречат, а не помагат, по-добре е да ги няма.
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."