Снимки на страховете ни

Всичко за изкуството във Вашия живот... това ще е едно уютно местенце на което ще можете да споделите това, което правите с всички :)

Модератор: hissi

Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Снимки на страховете ни

Мнениеот Galka » Сря Авг 05, 2009 11:25 pm

Ровичкайки се в един сайт видях нещо много интересно. В една от секциите във форума към сайта им имаше място за снимки на нещата от които се страхуват...

та реших тук да отворя такава тема в която да споделим снимки, които ние сме направили на обектите/ предметите и пр. от които се страхуваме :D Може да го приемете като предизвикателство :)

За мен и правенето на снимките ще са си цяло приключение като се знам каква съм :D
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Мнениеот hissi » Съб Авг 08, 2009 1:49 pm

Аз няма как да снимам прилеп, но страшно много се страхувам от тях, също и змии, предпочитам да не ги виждам на живо, затова само картинки ще приложа за сега :D
Изображение

Изображение
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."
Аватар
User

ШОКОЛАД

54

Сря Яну 07, 2009 4:21 pm

Sofiq

Мнениеот ШОКОЛАД » Чет Ное 19, 2009 4:19 pm

Много полезна тема! Обикновено не снимам това,от което се страхувам...но се чувствам предизвикана тук! Пък ,знае ли човек,може и да си помогна по този начин,да се преборя поне до някаква степен със страха!
Изображение
RANDOM_AVATAR
User

Фройдист

3

Съб Юни 20, 2009 8:20 pm

Пловдив

Мнениеот Фройдист » Пет Дек 18, 2009 7:07 pm

Изображение
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Re: Снимки на страховете ни

Мнениеот Galka » Чет Юли 23, 2015 1:30 pm

Миналата седмица ходихме с един приятел на картинг пистата и по едно време се появи огромна пеперуда. Беше голяма почти колкото юмрук. Някаква нощна беше. Доста гнусничка. През цялото време бях с настръхнала кожа след като я видях. На няколко пъти се почудих дали да не се пробвам да я снимам. Но не посмях да я доближа.
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Re: Снимки на страховете ни

Мнениеот hissi » Пет Юли 24, 2015 8:18 am

Аз всяка вечер се стряскам на сън, за да не ми влезе някой прилеп в стаята. Ужасно стресиращо е, защото тези въпросните тлъсти пеперуди влизат и се блъскат в стената и в де що има наоколо. Отврат е :lol:
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."