ФОТОГРАФИЯ

Всичко за изкуството във Вашия живот... това ще е едно уютно местенце на което ще можете да споделите това, което правите с всички :)

Модератор: hissi

Аватар
User

P^i^c^a^s^s^o^

135

Чет Юли 27, 2006 7:52 pm

Мнениеот P^i^c^a^s^s^o^ » Пон Сеп 24, 2007 8:17 pm

:shock: Боже как си ги снимала ( а аз "жу" разбирам от цветя :? )
не,тоест имам 3-тото но то умя преди лятото още незнайно защо :roll: от него имам от къде да се здобия :wink:
Някой ден ще ти снимам моите цветя :P себестойноста им се равнява на кола :lol: :P ( извинете ме за флуда :oops: )
FoolProof
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Пон Сеп 24, 2007 8:21 pm

P^i^c^a^s^s^o^ написа::shock: Боже как си ги снимала ( а аз "жу" разбирам от цветя :? )
не,тоест имам 3-тото но то умя преди лятото още незнайно защо :roll: от него имам от къде да се здобия :wink:
Някой ден ще ти снимам моите цветя :P себестойноста им се равнява на кола :lol: :P ( извинете ме за флуда :oops: )

наснимай ги, много обичам цветя :oops:
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Мнениеот brazilka » Пон Сеп 24, 2007 9:31 pm

Galka написа:
P^i^c^a^s^s^o^ написа::shock: Боже как си ги снимала ( а аз "жу" разбирам от цветя :? )

наснимай ги, много обичам цветя :oops:

и аз много обичам и имаме много :P пусни снимки и на някой от твоите, моля те :P
Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Мнениеот hissi » Чет Яну 03, 2008 1:33 am

Това е снимка на плажа на градчето Говия, остров Корфу, Гърция. Отсрещния бряг в далечината е Албанският :D

http://img219.imageshack.us/my.php?imag ... 431zq3.jpg
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."
RANDOM_AVATAR
User

jarrrr

43

Вто Апр 22, 2008 5:46 pm

Мнениеот jarrrr » Сря Апр 30, 2008 11:25 pm

ето малко и от мен снимки, които съм правила тази и миналата година :)
има снимки и на родното ми място :) Стара Загора :).....
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241765
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Мнениеот brazilka » Чет Май 01, 2008 8:26 pm

Хиси, много хубава снимка и много хубаво място :D

jarrrr написа:ето малко и от мен снимки, които съм правила тази и миналата година :)
има снимки и на родното ми място :) Стара Загора :).....
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241765

Много съм впечатлена :shock: Прекрасни снимки :shock: Поздравления :D Албумчето за Черна гора е уникално. Разкажи малко за там. Много ми хареса и това, а Русия. А представянето ти на града в снимки е много сполучливо. Направо ми се прииска да отида в Стара Загора като го гледам :D
Аватар
User

Mss. Smith

Ранг

Moderator

1407

Чет Юли 13, 2006 9:08 pm

Стара Загора

Мнениеот Mss. Smith » Чет Май 01, 2008 9:31 pm

Ами ела, Цвети, ще те чакам :D :D :D Впрочем под секрет - не вярвай много много
на тези снимки, на живо е още по-хубаво 8) :D :D :D :P
П.С. И все пак браво, прекрасни са снимките на всички :D Браво и за тези от Стара Загора :D :D
Изображение
RANDOM_AVATAR
User

jarrrr

43

Мнениеот jarrrr » Пет Май 02, 2008 1:41 am

Радвам се, че ви харесват снимките, реших да кача още :wink:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=242245
И наистина на живо си е далеч по-хубаво. Мен малко дори ме е яд, защото съм от доста време в София :roll: ей поздрави на всички заралии !
А за Русия - снимките естествено не съм ги правила аз понеже когато бях там това беше мнооого отдавна, и мястото, където съм живяла е същото като на снимките :wink: дори някои от сградите смътно си спомням....беше преди около 20г :roll: Най - интересното от там са белите нощи - 6 месеца в годината няма нощ :? само ден; и температури от минус 50 градуса :? :? :? абее студеничко си беше ...
За черна Гора - нямам думи :D страшно много ми хареса там, хората са страхотни, допада ми архитектурата, навсякъде е чисто, вечер всичко е осветено, тротоарите им са 3 пъти по-широки от нашите...., а за Адриатическо море .... просто е уникално ! Когато бях в Черна Гора имах възможност да разгледам столицата, да се запозная с черногорци от техническия университет там, нагледах се и на прекрасни гори, минавахме покрай Шкодренското езеро привечер приказно е, изобщо природата им е уникална, катерехме се по скалите край Цетине, обикаляхме исторически обекти, влизахме в пещери, ... с ферибот преминахме от Херцег Нови до Котор и Будва на Адриатическо море... Снимките могат да показват до някаква степен, но докато се разхождаш по плажа до залез или се изкатериш на най-високото и като се обърнеш виждаш целия град - чувството не може да се опише :wink: Имам много хубави спомени и с удоволствие бих отишла пак там :D
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Пет Май 02, 2008 8:04 am

jarrrr, снимките ти са невероятни :o :o :o
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
RANDOM_AVATAR
User

jarrrr

43

Мнениеот jarrrr » Пет Май 09, 2008 11:49 am

Galka написа:jarrrr, снимките ти са невероятни :o :o :o

Мерси Galka :wink: фотографията ми е голяма страст, за съжаление нямам професионален фотоапарат :?
Аватар
User

Mss. Smith

Ранг

Moderator

1407

Чет Юли 13, 2006 9:08 pm

Стара Загора

Мнениеот Mss. Smith » Пет Сеп 19, 2008 7:53 am

Ето малко снимки, мое дело :PP : (първите 2 са снимани в движение с автомобил)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Сря Юли 29, 2009 10:42 am

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Чет Юли 08, 2010 4:04 pm

:D Ето тази снимка ми е много любима. направих я на един панаир на който бях докато бях в германия :)

Изображение
Marcus Porcius Cato
Предишна