Напишете своето мнение

Всичко за изкуството във Вашия живот... това ще е едно уютно местенце на което ще можете да споделите това, което правите с всички :)

Модератор: hissi

Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Напишете своето мнение

Мнениеот hissi » Пон Авг 13, 2007 1:10 pm

Бих искала в тази тема да пишете вашето мнение за дадено произведение, което сте прочели или видяли. Мисля, че ще бъде полезно на всички автори освен похвали, да получават и критики, защото това са двете неща, които са нужни за развитието на един творец. Благодаря на всички, които изказват своето мнение :)
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."
Аватар
User

hissi

1974

Благоевград

Мнениеот hissi » Сря Авг 15, 2007 4:13 pm

Поздравления за рисунките на MAD_DOGS!
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."
Аватар
User

hissi

1974

Благоевград

Мнениеот hissi » Съб Авг 18, 2007 1:37 pm

Цяло изкуство си е да пишеш стихове на друг език...особено на френски...Поздравления за Mss. Smith :D :wink:
Аватар
User

Mss. Smith

Ранг

Moderator

1407

Чет Юли 13, 2006 9:08 pm

Стара Загора

Мнениеот Mss. Smith » Нед Авг 19, 2007 9:59 pm

Благодаря ти, hissi! :oops: :D :D :D Аз впрочем на български пиша големи глупости, всмисъл не хубави неща... Но на френски ми се изливат като песничка :) :D
Все още не съм чела почти нищо от нещата на другите. Но желая да коментирам за всеки поотделно, така че ще го направя, но нека е утре :D
Изображение