За Чистата Любов......

За сърдечните проблеми.

Модератори: mimz, hissi

RANDOM_AVATAR
User

arhangel

1

Сря Сеп 16, 2009 3:57 pm

За Чистата Любов......

Мнениеот arhangel » Сря Сеп 16, 2009 4:09 pm

Знам, че изглежадм като поредния НЕУДАЧНИК, но имам нужда да споделя, затова, защото просто няма с кого да поговоря......
Женен съм 15 години и преди 10 години се появи в живота ми ТЯ!
В началото всичко изглеждаше просто ей - така една извънбрачна връзка. Имале сме доста караници, стигали сме и до "скъсване", но винаги съм отстъпвал АЗ, за да можем да продължим........ И така допреди около година. Преди година просто споделих, че искам да заживея с нея, да имам деца от нея. В момента с настоящата деца нямам... Обичам съпругата си, но не така като обичам НЕЯ, и мисля, че мога да направя ВСИЧКО да съм с НЕЯ. И тогава...... стана нещо неописуемо замен - просто ТЯ започна да не ми обръща внимание, започна да излиза без дори да иска да сме заедно - а преди това нищо не беше така. Оказа се, че има наистина мног важна работа, която се убедих, че наистина е много чиста. Само, че там, където ходи аз не мога и да стъпя - става въпрос за едно от "тайните" общества в България. Просто не искам да видя хора, от които дълго време съм бил разочарован и хора които смятам, че са ме предали на един определен етап от моя живот. Ималие сме много поредни разговори с НЕЯ, и винаги ме е обеждавал, че ме е обичала, но моето присъствие я задушавало, и не можела да се чувства СВОБОДНА. Преди си говорихме за ВСИЧКО, аз сега само ме УВЕДОМЯВА за решенията СИ! Боли ме защото знам, че ме обича, но не мога да си обясня защо така постъпва с мен, при условие, че съм готов, да защивея с НЕЯ, и да бъдем заедно до край. Имам чувството, че всичко около нас се разпада. Изживявам го много трудно, но ноистина без НЕЯ не мога. Тя е нещо повече от жена за мен, тя е МОЯ НАЙ - ИСКРЕН ПРИЯТЕЛ!
Къде бъркам, какво да направя?
Моля, помогнете!
Благодря ви!