Сексът на обществени места

За сърдечните проблеми.

Модератори: mimz, hissi

Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Сексът на обществени места

Мнениеот Galka » Пет Ное 13, 2009 2:32 pm

преди малко четох една статия точно за това.
[quote]магазин за бельо - пробна - на пазар с любимия - и развихряне на страстите след като сте го привикали да ви види с избраното от вас бельо
[/quote]
Разгледах из "Любов и секс" и не видях да сме го обсъждали :)

Та какво е вашето мнение за сексът на обществени места? Опитвали ли сте? Или бихте ли пробвали? Дали това е чудесна пикантна подправка към сексуалният живот на една двойка? Действа ли така възбуждащо идеята, че някой може да ни хване в крачка? всичко по темата :D

Вие сте :arrow:
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Blondelle

231

Съб Авг 05, 2006 12:42 pm

Утопия

Мнениеот Blondelle » Пет Ное 13, 2009 4:19 pm

Честно казано, от любопитство и под влияние на алкохола съм осветявала разни такива места, все пак това е един от най-любимите специалитети на гаджето ми... А и на времето като се запознахме ни се правеше секс навсякъде. Но ме кефи само, ако е за разнообразие и се случва рядко. Обичам си доброто старо удобно легло...
Но пък колко такива идеи мога да измисля.... Една приятелка каза, че на покрива на блок било феноменално преживяване. :))))
Изображение
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Пет Ное 13, 2009 4:23 pm

И аз така съм чувала за покрива на блок :lol:

Аз най-сетне изгледах всички сезони на "Сексът и градът", та сега се сетих за гаджето на коя беше... на Миранда май (може и да се бъркам)... :lol: Дето само такъв секс искаше :lol: :lol: :lol: То хем е смешно, хем никак не е де... като се замислиш...
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
RANDOM_AVATAR
User

marina22

3

Чет Окт 25, 2012 8:48 pm

Мнениеот marina22 » Чет Окт 25, 2012 8:56 pm

Пробвала съм го няколко пъти и мисля, че има тръпка. На мен лично ми харесва :)

rockabilly

11

Вто Май 07, 2013 5:58 pm

Мнениеот rockabilly » Вто Май 07, 2013 6:19 pm

Абе друго си е да има тръпка.. че могат да те згащят всеки момент :) :)
Аватар
User

Smeagol

10

Пон Дек 08, 2014 3:23 pm

middle-earth

Re: Сексът на обществени места

Мнениеот Smeagol » Сря Дек 10, 2014 7:39 pm

Тръпка си е определено! А май точно това, че може да те хванат увеличава възбудата. Някак ти налива допълнително адреналин в кръвта. Абе забавно е като цяло :oops:
They stole it from us. My Precious.
Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Re: Сексът на обществени места

Мнениеот hissi » Чет Дек 11, 2014 11:15 pm

Аз не го приемам, не би ми било приятно да попадна на двойка, която прави секс в съблекалня в магазин или в тоалетната на дискотека. Има хотели, квартири, коли, където може да се прави това, не смятам, че е необходимо обществото да става свидетел на подобни гледки :)
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."