защо не мога да си намеря приятелка и все ми отказват всички

За сърдечните проблеми.

Модератори: mimz, hissi

RANDOM_AVATAR
User

unhappy

3

Съб Сеп 23, 2006 7:41 pm

защо не мога да си намеря приятелка и все ми отказват всички

Мнениеот unhappy » Съб Сеп 23, 2006 7:43 pm

на което и момиче да предложа да ходи с мен не иска :(((((((((( никои не ми казва защо може би съм прекалено грозен или тъп.......... или може би защото съм беден :(((((((( и родителите ми са разведени :((((((
tursq si nqkoi s koito da si pi6a i ob6tuvam zaduljitelno jena .;-[ ako ima6 nqkoq jelae6ta fennaeva@gmail.com
Аватар
User

M2PR

27

Съб Юли 15, 2006 5:25 pm

S O F I A

Мнениеот M2PR » Съб Сеп 23, 2006 9:16 pm

или пък може би се дължи на песимизма ти?
Изображение Изображение Изображение
BMW POWER
Аватар
User

pLqsSs

192

Съб Сеп 09, 2006 10:23 pm

Мнениеот pLqsSs » Нед Сеп 24, 2006 3:18 pm

хм... нещастлив! Голяма работа че не искали да ходят с тебе - не вервам да е щото си грозен по скоро по подхода ти към тях!Смисал нали ги знаеш жените особенно в днешно време, падат си по лошите момчета, както в рекламата ако разберат че си прекалено отчаян няма да те поглеждат, за това вдигни малко лентата, дигни си брадичката . Ти си мъж, не ти трябва да искаш да ходят с тебе - А ТЕ !!!!! be COOL не се издавай че си луд по тях...прави се на разсеян, на недостъпен...няма да им падаш в краката или да ги преследваш...Първо почни да уважаваш себе си и тогава и другите ще те уважават! Пусни самочуствието си на свобода...самонадъхай се ...никой не е толкова зле макар всички да си го мислят!
Пак и стига с тези връзки трайни ;) пробвай да използваш малко жените :twisted: както те ни използват нас :wink:

PS : може да ма линчуват заради този пост ма това е мъжки проблем жените да си гледат гримовете !
Who da FUCK u thinK u FUckiN with?? I'm da fuckin BosSs!!! I call da charge! Wipped, wipped, wipped real hard...
RANDOM_AVATAR
User

TARRA

67

Чет Авг 10, 2006 3:47 pm

smolian/frankfurt am main

Мнениеот TARRA » Нед Сеп 24, 2006 4:09 pm

хмммдааа.това е порочен кръг - жените искат мъжете да са лоши момчета и мъжете решават да не им пука
за жените и стават едни лоши момчета......и така.....объркана работа
Аватар
User

didi

388

Чет Юли 13, 2006 2:09 pm

Варна

Мнениеот didi » Пон Сеп 25, 2006 9:10 am

unhappy слушай плясс ма не прекалявай :wink:
и не тръгвай да използваш ако оная не е някоя тъпа кучка че ако нараниш някое добро девойче ти самия ще съжеляваш
хвани се в ръце и да не ти пука всичко ще си дойде на мястото ако имаш малко вяра в себе си ;)
Without love, intelligence is dangerous. Without intelligence, love is not enough.
Аватар
User

Breadzombie

315

Чет Авг 17, 2006 10:42 pm

Стара Загора

Мнениеот Breadzombie » Пон Сеп 25, 2006 11:10 am

мдам на кой ли ми звучи това :) :roll: :roll:
RANDOM_AVATAR
User

login

16

Съб Юли 29, 2006 10:53 pm

Pleven

Мнениеот login » Нед Окт 22, 2006 10:52 pm

Ето и моито скромно мнение :)
Какво значи това .."На която и да предложа ми отказва!"?
Значи вие 'хората' като си харесате някои пращате му формуляр,призовка кво?
Това е тъпо поне за мен да се исправя пред някои и да кажа "Искаш ли да сме гажета?". Аз ако го направя ще се пукна после от смях.Какво да направите ли ?
Еми нищо неможете да направите. Не това би било тъпо да го приемете винаги може да се направи нещо. Примерно защо не почнеш по лека .. да речем не е нужно веднага щом видиш някои и да сте гажета на мен някои път ми отнема 1 месец една стабилна свалка. Е спомням си за такива които ми отне 15мин и две кафета.. но си спомням също че и връската бе седмица :) Просто даваите го някак полеката.. хванете за ръка кажете си нещо мило .. и по добре не се питаите.. ще сме гажета ли?
Просто нека стане така че да е достатъчно ясно и за двамата..!

А относно външния вид ... Еми ся кво да да кажа важен си е с чар неможе да прикрием лошия дъх или страните неща които стърчат от нас.Тъпотата е това е относително вече .. колко си тъп трудно се измерва ама пък търсете си партниори на едно ниво.. Ся не че е лошо ти да си стругар па тя ядрен физик ама трудни са тези връзки и не са за всеки.

Но кажи речи всичко е в човека.Щом другите могат значи и ти можеш.

Това е от мен .. пожелавам ти успех.
Има една учение ако мога така да го нарека Шошен. в която се казва ..нещо такова.. "Шошен е отваряне на съзнанието,Шошен е отваряне на сърцето Каквото и да идва приемето го Кадето и да отива следваите го." Теб маи те интеерсува втората част;)

Поздрави Ро.
Поздрави Ро.
Аватар
User

adonis

Ранг

Психолог

8

Нед Окт 29, 2006 8:30 am

ПЛЕВЕН

Мнениеот adonis » Нед Окт 29, 2006 12:03 pm

Външния вид е важен, но не чак толкова-примери много за това как хубави жени се събират(движат) с мъже тип "квазимодо" или доста по-възрастни от тях(едва ли някой мъж би тръгнал с някоя 20 години по-голяма от него) :)
По-важно е ти с какво ще ги впечатлиш, да ги накараш да се почустват важни и уникални без да им се кланяш много, да бъдеш забавен с тях без да си много циничен, да подбираш приятелите си(ако са някой "залупени" типове с хоби да играят карти пред блока вечер едва ли ще се докопаш до някоя мадама-лесна или трудна въпрос на характер и време).Жените са егоисти и малко злобни по между си- затова е важно какъв е рейтинга ти сред тях-те сами ще се хвалят и така ще бъдеш предпочитан за компания... и още много мога да напиша по тая тема :)
И да знаеш. че размерът няма значение освен, когато има значение! ;)
Анатолий Рачовски
Психолог
Аватар
User

DarkSol

13

Пон Окт 30, 2006 4:52 pm

Увас!

Мнениеот DarkSol » Чет Ное 02, 2006 1:17 am

Това е по моята част :wink:

(Сега ще ти кажа грешките и без да се сърдиш)

Целия ти фрейм е погрешен. Нагласата, с която гледаш на съблазняването е именно нещото, което те обрича на неуспех. Жените търсят положителен, високорангов мъж, който да им спести трудните решения и да ги взема вместо тях. В този ред на мисли в едно време от живота идва момент, в който не се задава въпроса: "искаш ли да сме гаджета", "искаш ли да сме нещо повече ...", причината за това е, че бих го нарекъл - анти съблазняване ... тези предложения действат на логическо ниво, а когато искаш да играеш "играта" и да пречупиш всяка рамка, която те ограничава целта ти е да контролираш емоционалното ниво. Ще ти кажа накратко и причината за това - жената иска емоции, тя не по-малко от теб иска секс, връзка, флирт и всичко останало, което е в главата ти, но начина по който ще го поднесеш е решаващия фактор дали ще имаш успех в "играта" или не. Когато кажеш на момичето: "хайде да ..." това си е предложение, което води до размисли от рода: "дали ми подхожда", "дали ще го харесат приятелките ми" и всичко останало навързано след тези мисли, мисли, мисли ... Ок варианта е да забравиш това и да постигаш връзките си чрез добре изграден имидж и доказване на висок социален ранг. Сам казваш, че сега твоя е пагубно нисък, което те подтиска и ти дава много лош фал старт. Докато не се отпуснеш и не рефреймнеш мисленето си няма да има никакъв успех - причината - представи си, че отиваш при момичето и й казваш с целия си страх, песимизъм и негативизъм, че искаш да се обвържете ... неее това е немислимо ... никъде го няма - жената търси положителните черти в един мъж и е способна да вижда прекалено добре кой е притеснителен, кой е изкуствен, кой я лъже и кой е неподходящ за нея. С нагласата, че си ниско в социалната йерархия няма как да стане ... за целта дори има понятия от сорта на DHV (demonstrate higher value) който ти дават по-висок старт във флирта.

Нека ти дам конкретен пример за правилен фрейм:
Представи си, че имаш за задача пред 1000 човека да излезеш на сцена и да кажеш на момичето, че баща й и майка й са умрели в катастрофа току що ... как ще се чувстваш ? Какъв заряд ще носиш в себе си? И как ще предадеш съобщението ... интонация, енергия ? ... нека ти подскажа - картинката ще е пагубно отблъскваща.
Нека сега си представим ,че на същата тази сцен пред същите тези 1000 човека й носиш новината, че е спечелила супер джакпота от 5 млн. лева току що! Представи си състоянието си, мислите, нагласата, енергията в този случай ?

Сега след като имаш контраста между правилен и неправилен фрейм ти си човека да тренираш комуникативните си способности и да станеш желан! Смея да твърдя, че се занимавам отдавна с тази материя и успеха, който съпътства човек преборил се със социалната рамка ти го гарантирам. :) ...

Постигането на всички тези неща се е чрез много тренировки и упражнения ... в реални условия. Така, че върви на улицата вдигни си ръцете високо над главата и почувствай, че контролираш живота си с пълна сила и си СИЛЕН!
После тръгваш с всичката енергия, която имаш и в най-добрия си фрейм да се ЗАБАВЛЯВАШ и да си доставяш удоволствие комуникирайки с НЕПОЗНАТИТЕ! В началото може да го правиш с всеки човек ... старци, деца, жени, мъже... когато разбереш как да комуникираш така, че хората да те гледат с усмивка когато се запътваш към тях започваш тренировките единствено с момичета на твоята възраст. Заговаряш ги по всевъзможни начини и се забавляваш! Гледаш да ти е приятно, а не да си натоварен от това, което правиш - зашото ако си натоварен дефакто нищо няма да се получава!

След това като си се преборил с тази малка ПЪРВА стъпка и като си готов да ми кажеш: "говорих с 100 непознати момичета на улицата за 2 дни" тогава ще те правим PUA ;) (а какво е това ли? - тайна ще ти го кажа на ухо). Тогава ме намери на ICQ - 294000194
THE FIRST PROBLEM FOR ALL OF US,
MEN AND WOMEN, IS NOT TO LEARN,
BUT TO UNLEARN! /Gloria Steinem/
Аватар
User

sisi

29

Чет Сеп 21, 2006 4:10 pm

Мнениеот sisi » Пет Ное 03, 2006 4:47 pm

adonis написа:Жените са егоисти и малко злобни по между си- затова е важно какъв е рейтинга ти сред тях-те сами ще се хвалят и така ще бъдеш предпочитан за компания... и още много мога да напиша по тая тема :)
И да знаеш. че размерът няма значение освен, когато има значение! ;)

Това важи и за мъжете. Един мъж умира всичките му приятели да му завиждат за жената, така да се каже. Колкото по-красива, толкова по-горд е мъжът. Това го знам от мъже, не е моя идея. А една жена търси различни неща у мъжа, в зависимост от годинте. От 25 нататък, жената най-вече търси у мъжа, това да е отговорен и сериозен (малко отклонение от темата, обаче ми писна да чета какви кучки са жените, при положение, че мъжете не падат по-долу)
Аватар
User

NEPOSLU6KO

36

Пет Юли 21, 2006 11:39 am

Varna

Мнениеот NEPOSLU6KO » Сря Ное 15, 2006 9:44 pm

хахахахах , избухнах скоро не бях чел тука по темите ама ... нямам думи мн яко се получава,на пича по темата ще кажа само че и аз бях в същото положение но DarkSol ме изпревари и каза доста по важни и поучителни неща че даже и аз си направих някои важни изводи,защото преди години и аз бях като тебе...... успех с мацките и горе главата :P :twisted: :D
Renault 19 1,8 16V
RANDOM_AVATAR
User

ameliq

14

Сря Апр 04, 2007 11:00 am

Re: защо не мога да си намеря приятелка и все ми отказват вс

Мнениеот ameliq » Сря Апр 04, 2007 1:56 pm

ако искаш да си пишем ме намери на ameliq_m@abv.bg
Аватар
User

Mss. Smith

Ранг

Moderator

1407

Чет Юли 13, 2006 9:08 pm

Стара Загора

Мнениеот Mss. Smith » Пон Апр 23, 2007 4:25 pm

Сигурно сега ще има сигурно доста несъгласия срещу мнението ми.:) Но ще съм си директна и искрена, както винаги. Смятам, че външният вид е много важен, който и каквото да казва. Та от него се почва. Ако не си харесаш някой по външен вид, а само по вътрешен - остави си го за приятел само. :wink: За да си гадже с него е хубаво да ти е готино да го целуваш и се гледате със залепени носове.:)
Направи нещо за този външен вид. Сигурна съм, че ще ти е по-добре. :wink: Знай, че не го правиш заради мацките, а заради самия себе си на първо място. Нали искаш да си щастлив, давай де, труди се, без усилия нищо не става, не гази на едно място, размърдай се малко! :shock:
Развода на родителите ти? Не, това не е причината. Всеки сам решава какво да прави с живота си, и интелигентните мацки няма да съдят за теб по брака на вашите.
Бедността? Ми това по принцип е лошо допълнение към недобрия външен вид. :roll: Потруди се. :D Кой е казал, че е лесно??? Давай, смело напред, мотивирй се, ти можеш :wink:
Изображение
RANDOM_AVATAR
User

elvis

7

Чет Сеп 04, 2008 10:25 am

Мнениеот elvis » Чет Сеп 04, 2008 11:10 am

Аз също не мога да си намеря приятелка от може би 2 години вече да станаха. Защо ли? Нямам компания с която да излизам и съответно прсто няма как да се запозная с някоя жена. Ще кажете ама виж колко жени има! Да ама на улицата ако заговориш някоя най-малкото ше те помисли за луд, а може и да те напръска със спрей в очите, да метне чанта по теб и т.н. Какво е положението в дискотека или в подобно заведение? Там всички жени са дошли с аверите от маалата, даскалото, работата или университета. Представете си какво ще стане ако аз сам-самичък тръгна към таз компания и започна да си говоря с някоя от мадамите?! Да ви кажа ли? Ще го направя с пример. Бях на рожден ден в студентски град в някаква стая. По едно време на купона някакви непознати се отбиха да видят как..е хавата(май това е нормална практика) и единия се заговори с едно от момичетата(много хубаво ама просто не беше за мен). Един познат го гледа гледа и тия непознатите като си тръгнаха ми казва - тоя(заговарящия) още малко и щях да стана и да го пребия. Е, това в общи линии е положението в клубовете - ако няма с кой да отидеш май е по-добре не ходиш, още повече че може ад имаш късмета да нацелиш и някоя дето мутрата от 6-а маса си я харесал и тогава... жална ти майка.
Какво остава за хора като мен - ами май само могат да си мислят че са щастливи, да ходят с вирната глава, усмихнати и при всеки отказ да се усмихват още повече!? Не вярвам че има чак такива оптимисти дори и сред най-големите късметлии. Казва тук един - говори с деца, старци и всякакви...С деца е голяма грешка да си приказваш че ще дойде бащата, майката, бабата или не знам кой още и ше ти се нахвърли с думите какъв педофил и ненормалник си бил и т.н.. Ама нали си мъж и ще трябва да изтърпиш помията и да се отдалечиш по най-бързия начин. Със старци да може да го попиташ за времето или да му кажеш колко невъзпитани са станали младите и т.н., но едва ли ще искаш да говориш за това. Е, може да си избереш някоя компания в заведение например или навън и да има кажеш нещо от сорта на - как еее хора, готина музика пускат тук налиии. Как ще те погледнат, ами като....май имаше някакъв жаргон - изоглавен. Остава някоя двойка - е в случая както се казва третия винаги е излишен(третаТА може би не винаги, но аз съм мъж). Дотук аз не знам какъв опит би могъл да се натрупа относно общуването с хора на твоята възраст, да не говорим за общуване с момичета. Алтернативата на всичко това е да кажем някакъв курс на който да се запишеш. Ходил съм налагало ми се е, но знаете ли какво се оказа. Това което си е било истинския проблем, а именно неспособността да общуваш с другите така както на тях им се иска. Ако можеш да им се настроиш на вълната им, приятелка ще си намериш лесно.
Не на последно място има и един прост факт - за съжаление жената винаги е по-предпочитаната в една компания. Това съм го видял с очите и ушите си така да се каже.
Та, как да се усмихваш при положение че нямаш никакви поводи за това и то в продължение на години(е, 3-4 случая силно казано повода броят ли се?)? Нали хората казват че като се хилиш без причина си луд? Или може би трябва да вземеш малко така да се насмъркаш, понапиеш или като най-безопасно за карантията ти(но вероятно не и за главата) да си пуснеш от тия звуците в i-doser които набират популярност?
Какви други алтернативи имам? Ако някой може нека отговори.
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Нед Сеп 07, 2008 9:55 pm

:o Алтернативи колкото щеш... и ето една която е помогнала на много хора, Интернет... :roll: Ако не друго то поне благодарение на интернет можеш да завъдиш нови познанства от които да последват други такива и така. Винаги има някаква алтернатива. Далеч не са само тези които си споменал... заведения и улицата...

А и защо да е лошо един мъж да заговори жена на улицата? Защо пък трябва да бъде помислен за луд, че и напръскан със спрей? Ако намериш правилния начин за това запознанство не мисля, че някой би те набил/убил/напръскал/ и т.н. :D какво може да стане най-много да ти откаже... Но пък може и да не го направи и току виж си се сдобил с ново познанство и така...

Нямам компания не е оправдание :) намери си такава... Човек иска ли нещо ще намери начин... Всичко зависи от самите нас, няма някоя девойка да ти дойде на тепсия поднесена :)

Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Следваща