Моята любовна история :)

За сърдечните проблеми.

Модератори: mimz, hissi

Аватар
User

Mss. Smith

Ранг

Moderator

1407

Чет Юли 13, 2006 9:08 pm

Стара Загора

Моята любовна история :)

Мнениеот Mss. Smith » Пет Май 18, 2007 8:12 am

Темата присъства в много други форуми, но защо не и тук да имаме такава :D
Напишете вашата любовна история с настоящата ви половинка/бившата или някоя друга изминала връзка :) Как се запознахте, колко време се сваляхте, как потръгна всичко, сега как се чувствате :D
Изображение
Аватар
User

CuCuToOo

Ранг

Moderator

1218

Чет Юли 13, 2006 2:13 pm

Варна

Мнениеот CuCuToOo » Пет Май 18, 2007 2:15 pm

Емиии значи с мойта половинка се запознахме в един сайт за запознанства. Всичко много случайно стана и не очаквах така да се развият нещата:) Той е от Търговище и си писахме някъде около месец и нещо :) и един ден просто ми хрумна, че това момче супер много ми харесва, хванах си партакешите, влака и дум в Търговище :) Всичко беше невероятно :) Имаше много секс, но ако трябва да съм чесна очаквах да си останем само с това, но да чукна на дърво вече сме повече от 4 месеца и сме много щастливи :) дано и за напред да е така :)
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Мнениеот brazilka » Нед Май 20, 2007 9:17 am

Краткият й вариант е, че бяхме от 1 курс и се видяхме за пръв път на рожден ден няколко дни след като беше започнал първия семестър в друг колега :D беше си любов от пръв поглед :D няколко месеца по-късно заработихме заедно и веднъж след работа всеки си каза каквото има да казва :P и така до сега...вече 5 години
Аватар
User

Mss. Smith

Ранг

Moderator

1407

Чет Юли 13, 2006 9:08 pm

Стара Загора

Мнениеот Mss. Smith » Нед Май 20, 2007 6:13 pm

Запознахме се, като той ми се включи в скайп един ден (познава се със сестра ми, и е знаел за мен, поискал й е скайп име-то ми и така ми се включи). Писахме си 3 дена, на 4-тия му се обадих да му честитя рождения ден (23 март), и се разбрахме да се видим на следващия ден вечерта :) На първото кафе пихме и двамата любимия ни Baileys, на следващото - вече един клуб де почнахме да се целуваме и прегръщахме, в един момент се оказахме двойка :D И така оттогава сме заедно, разбираме се прекрасно, не сме се карали досега, всичко обсъждаме, и си казваме, смеем се непрекъснато! Имаме всякакви общи теми, макар разликата от 8 години и 7 месеца във възрастта ни :wink: :P :D
Изображение
Аватар
User

didi

388

Чет Юли 13, 2006 2:09 pm

Варна

Мнениеот didi » Сря Май 23, 2007 2:15 pm

ии ние се запознахме в сайт, после скайп после безкрайни разговори по телефона и 500 километра разстояние.. накрая отидох и двамата си мислехме че няма начин да се получи, пътувахме всяка седмица на фона на това че работим аз карах и курсове и изобще беше олелия, накрая просто си хванах багажа обясних някакси на родителите си (да са живи и здрави ме разбраха) и дойдох дда живея в софия и ние имаме разлика от 8 годинки но се разбираме чудесно смятаме да се оженим (както вече споменах) сори че го повтарям но съм много щастлива и дай боже всичко да е наред сме една много щастлива двойка.. пожелавам на всички такава приказка
Without love, intelligence is dangerous. Without intelligence, love is not enough.
RANDOM_AVATAR
User

Milady

Ранг

Психолог

95

Вто Юни 26, 2007 8:33 pm

Мнениеот Milady » Сря Юни 27, 2007 2:14 pm

Запознах се с моя приятел преди шест години, запозна ни общ познат. Още в самото начало изпитвахме много странна близост, сякаш се познаваме от 100 години. Доста време бяхме само приятели, защото той беше от ония мъже, който не си падат по сериозните връзки, имаше много авантюри и аз не исках да рискувам да разбие сърцето ми. Той също казваше, че е по - добре да си останем приятели, защото така можем да сме си близки винаги. Само че там където говори сърцето, разума няма място и так аз отидох в тях да му плача на рамото за това, че се опитвам да съм с момче, което не успява да ме "развълнува" и така, докато си говорехме просто се случи - той ме целуна с най - побъркващата целувка на света, и вече шест години, откакто сме заедно, чувствата ни са все така силни.
Изображение

Психологът може да ИЗЛЕКУВА определен брой клиенти. Много повече може да ОБЛЕКЧИ. Но е длъжен да УТЕШИ всеки един!
Аватар
User

тихо стенание

19

Съб Авг 18, 2007 7:19 pm

Мнениеот тихо стенание » Сря Авг 22, 2007 4:52 pm

тая история ми харесва как звучи :)
ketinka написа:такаааа мисля че и преди съм го разказвала ама айде от мен да мине :lol:
С моето съкровище се запознахме в мирката :oops: той ми се включи на лична,след като бях пуснала в канал метъл поздрав със Алис Купър,та той ми се включи и започна да ми говори някви неща от сорта на:как може да слушаш такава гейска музика,ала бала...и си мислеше,че съм от онея девойки дето като им пишат такива неща се насират и започват да се обясняват...аз след това го нахраних много стабилно и в общо линии няколко дена се на храна го карахме...след това почнахме да си говорим за по-нормални неща,вече без злобния тон от началото на нашето "запознанство"....и така някъде около 1 месец само си лафехме(без дори някакви прояви на "чуства"....тогава аз отидох за една вечер с две приятелки на една вила и като се прибрах имах нужда е така да си поговоря с него и странното беше,че той бе в мирката по време,в което не влиза....същата вечер той ми каза:трябва нещо да ти кажа-изпитвам симпатии към теб :shock: а и аз бях започнала да си падам по него,но за пъври път реших да не го показвам,защото вече си бях изпатила с една "интернет любов"...
Беше ми дошъл голям мерак да правя секс с този човек(а по принцип не съм от жените,които си търсят "секс другарче за една нощ")и се разбрахме да се видиме....той дойде пред кино "Изток" и от там отидохме в тях уж да гледаме филм....но се налазихме още с влизането у тях....даже си спомням перфектно че по време на хм...секса 1я път играеха Мексико с Аржентина и Мексико вкараха гол точно когато нали.... :oops: :oops: :oops: както и да е-цяла нощ не се оставихме на мира един друг-беше една от най-красивите нощи в живота ми :oops: когато се прибрах у нас след тази бурна вечер си писахме и аз го попитах какво правим занапред,а отговора беше:дай да се забавляваме за сега и да видим дали ще се получи нещо...и това забавление продължава вече бая време месеца....но това е най-красивото нещо,което ми се е случвало и съм безумно щастлива :D :oops: :D :D :D ето и наша снимка(макар,че сте я виждали вече) :arrow: Изображение
RANDOM_AVATAR
User

turtle

1

Сря Апр 02, 2008 8:48 pm

moqta lubov

Мнениеот turtle » Сря Апр 02, 2008 9:01 pm

Едно лято преди известно време харесвах едно момиче и тя ми казваше че и тя ме харесва и мисля че я обичах :( излизахме всеки ден и .. бяхме щастливи целувахме се, прегръщахме се ,но един ден ме попитаха дали имам приятелка и аз се замислих и затова реших да я питам дали сме заедно или не.Неиният отговор не ми хареса много тя каза ,че ще си помисли но на другия ден вечерта бяхме на парти(купон) по случаи рождения ден на едно момиче обща приятелка.На купона беше (в началото) страхотно , танцувахме с нея , целувахме се и.. какво бихте си помислиси .. аз си мислех ,че ще бъдем заедно, когато бях в другата стая един приятел дойде и ми каза ,че 'моето момиче' се целува с друг .. утидох при нея и я видях :(( казах и да ми беше казала поне "не" преди да го направи и в този момент тя ми каза .. "не".Тогава не се чувствах зле поради влиянието на алкохола но на сутринта .. когато спомените избледняха, спомних си всичко и тогава се случи още нещо :(.Майка ми , ми каза че дядо ми е починал вечерта.Немога да опиша как се чувстах тогава но бях разкъсан между две неща които ме караха да се чувстам много зле.След известно време преодолях всичко и ... не се чувстах зле заради момичето.Даже останахме приятели не излизаме но понякога си приказваме.Но .. тогава се запознах в чата с едно момиче от Чехия и тя ми прати снимка.Пишехме си всеки ден ,дори със сестра и и майка и.Харесвах я много и още я харесвам но проблема доиде след като тя ми каза (след 3-4 месеца) че тя вече не ме харесва .. тогава усетих това чувство отново :(
Аватар
User

Teo

633

Чет Май 03, 2007 10:43 pm

Варна

Мнениеот Teo » Сря Апр 02, 2008 11:05 pm

Заеби ги - не заслужават ;) Аз го разбрах по трудния начин, подобен на твоя... :? Сега обаче сме щастливо влюбени с приятелката ми, с която се запознах в интернет и всичко е на 6+ ;) Просто трябва да си по-търпелив, за да намериш човек, който си заслужава ;)
Прави к'вот трябва пък да става к'вот ще!!!
Трабант клуб Варна - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=185081
Аватар
User

pLqsSs

192

Съб Сеп 09, 2006 10:23 pm

Мнениеот pLqsSs » Чет Апр 17, 2008 12:26 pm

смяяяятай на по колко сте виее бе хора? 5,6 години аз още измервам ф месеци :oops:

Моля пишете на кирилица!
Who da FUCK u thinK u FUckiN with?? I'm da fuckin BosSs!!! I call da charge! Wipped, wipped, wipped real hard...
RANDOM_AVATAR
User

jarrrr

43

Вто Апр 22, 2008 5:46 pm

Мнениеот jarrrr » Нед Апр 27, 2008 11:09 pm

pLqsSs написа:смяяяятай на по колко сте виее бе хора? 5,6 години аз още измервам ф месеци :oops:

явно още са ти малко годинките :wink: лошо е да са ти повечко ( дето се вика си за женене ) и още ги мериш в месеци :)
Аватар
User

pLqsSs

192

Мнениеот pLqsSs » Чет Май 01, 2008 9:06 am

хаахха нз как смяташ годинките ма съм доволен че не съм минал 30 :D а пък тфа за месеците - просто с принцесата сме още на 5 месеца :P
Who da FUCK u thinK u FUckiN with?? I'm da fuckin BosSs!!! I call da charge! Wipped, wipped, wipped real hard...
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Чет Май 01, 2008 9:13 am

Пляс, ще станат и повече :) То нали всички сме тръгнали от месеци за да стигнем до години :D :D :D Айде кажи за твоята любовна история де 8) нИдей сА скръндзи :lol:
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

pLqsSs

192

Мнениеот pLqsSs » Чет Май 08, 2008 5:39 pm

ммм да видим дали ще се сетя :roll: хахаха...маи пак ф свободния беше ( там какфи преживявания :lol: ) бях супер напу6ен..и отивах до библиотеката да търся някфи работи за някфи изпити..и гледам познати зеленикави о4ки ..едни дълги слаби кра4ета едно малкооооо дупенце сладкооОоО ....като на филм ми бе6е баси супер забавено такова ахахаха (много добре са сещам тфа 6тото и на нея така и се сторило хаха а аз бях напу6ения ) иии двамата се познахме от обта позната и после по skype дипломати4еските ми способности я покориха :P ...
Аватар
User

meysy

112

Сря Юли 09, 2008 1:26 pm

София

Мнениеот meysy » Вто Юли 22, 2008 10:07 am

ние се запознахме в работата. Тогава работехме заедно. Беше любов от пръв поглед. Всъщност в началото мислехме, че е просто страст. Луд секс :oops: Където и когато сварим... :oops: Постепенно се задълбочиха нещата и сега сме влюбени вече повече от 2 години. :D Всичко и всички са против нашата връзка, но ние с едържим и напук на света се обичаме повече от преди.
Следваща