Слаба воля?

Има дни, в които не върви...

Модератори: brazilka, mimz

Аватар
User

ZhivkoBGR

131

Вто Ное 11, 2008 9:19 am

Добрич

Слаба воля?

Мнениеот ZhivkoBGR » Пон Мар 16, 2009 5:45 pm

Ще се постарая съвсем накратко. Чувствам се все едно съм разделен на 2. Сериозна и несериозна част. Понякога се държа съвсем нормално, правя това, което трябва, а друг път, хем знам, че примерно трябва да свърша нещо, което ще ми е от полза, а аз съзнателно, макар и да не искам го оставям на една страна и правя нещо, което ми доставя по-голямо удоволствие. Това на слаба воля ли се дължи или на мързел? Или и на двете?
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2858

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Пон Мар 16, 2009 5:57 pm

Ами вероятно и на двете. Знам ли... примерно домързява те... да го направиш... и в същото време нямаш воля да го направиш въпреки мързела. Аз обаче си мисля, че на всеки му се е случвало това.

Аз обикновено винаги отлагам подреждането на гардероба :oops: или гладенето. И точно ги заменям с нещо което ми е по-приятно.
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Gabinka

521

Пет Юли 14, 2006 10:12 am

София

Мнениеот Gabinka » Вто Мар 17, 2009 10:42 am

Всички сме така споко :) И аз имам да оправям разни работи и дори само като си помисля че трябва и.... се отказвам :) То си е мъка да ти кажа :) Я не се замисляй над такива гпупости :) Давай го по-весело, като нямаш сега желание за еди какво си, може пък утре да имаш :)
Аватар
User

ZhivkoBGR

131

Вто Ное 11, 2008 9:19 am

Добрич

Мнениеот ZhivkoBGR » Вто Мар 17, 2009 1:35 pm

Мерси за отговорите! Общо взето и моето мнение е сходно с вашите. :)
RANDOM_AVATAR
User

rotob

1

Вто Мар 19, 2013 4:49 pm

Мнениеот rotob » Вто Мар 19, 2013 4:52 pm

Всички сме така домързява ни по едно време но никога не отлагай прекалено много защото в повечето случай няма смисъл да го правиш ако изчакаш(ако става въпрос за запознанство или нещо с някакъв срок )