Немога да се концентрирам, защото мисля за....

Има дни, в които не върви...

Модератори: brazilka, mimz

Аватар
User

Teo

633

Чет Май 03, 2007 10:43 pm

Варна

Немога да се концентрирам, защото мисля за....

Мнениеот Teo » Чет Май 03, 2007 11:40 pm

Здравейте :)
От известно време едно момиче ми е влязло под кожата и непрекъснато мисля за нея 8) С нея имаме общи познати, но така и не се бяхме виждали, защото аз живея във Варна, а тя в Добрич :( След като си писахме известно време (не повече от седмица) в скайп, открихме че си пасваме идеално, но тя има приятел :( Този понеделник успяхме да се видим (макар и за около 5 мин) и чувството беше невероятно :shock: Когато я прегърнах имах чувството че "сме едно цяло", имаше пълна хармония в действията ни - целувки, прегръдки и т.н. Докато си писахме в скайп все повече и повече се убеждавахме че ще сме "идеална" двойка, а тогава и се убедихме на 100% :roll: Тя е все още с приятеля си(който също е от Варна), но това неискам да го коментирам сега, особено без нейно знание, иначе поради тази причина - че тя е все още с него не сме заедно. :(
Та да си дойдем на думата. Преди да се видим мислих за нея непрекъснато, но не бях "толкова отвеян", докато след като се видяхме станах толкова отплеснат, че и аз незнам какво ми става :shock: Когато я видях, разбрах че тя е моята мечта...нали знатете, че всеки има в мисълта си едно "перфектно момче/момиче", което мечтае да намери...аз намерих моето момиче :!: Ще се боря за нея колкото трябва, че и повече :!: Та пак се отплеснах, но както вече разбирате от заглавието - до такава степен ми е в главата, че немога да се концентрирам и да напиша един смислен подреден текст :? След като се видяхме (това стана на калфланд), като се прибирах с колелото бях толкова замаян от нейната красота (боже, а колко е красива...), от нейните целувки (а какви устни има само...), от нейните прегръдки (а колко е нежна...), че една кола щеше да ме блъсне :oops: Попринцип се имам за човек който добре кара колело и се пазя, защото имам смисъл в живота (естествено това е тя), но тогава какво ми стана, че не видях това Ауди :?
Много ми е хубаво да си мисля за нея, да мечтая за нас и т.н., но немога да се съсретодоча за кавото и да било :roll: Дали когато се съберем, това ще се оправи :?: Трябва ли да взема някакви мерки или съм "ударен" от вълната на любовта отново, но този път по-силно :?:
Още един път се извинявам, за зле подредения текст, но именно това имам впредвит - немога да се концентрирам и да напиша дори един текст както трябва :roll: :oops:
Благодаря предварително :)
ЕДИТ: Немисля че е важно, но да спомена - аз съм на 16, а тя е с година и 2 месеца по-голяма :oops: :roll: :arrow:
ЕДИТ: Ама до такава степен съм отплеснат, че дори не казах основното - правя големи глупости докато си мисля за нея :shock: Вчера щях да си слагам паста за съби на бръсбачката, че да си мия зъбите :shock:
Последна промяна Teo на Чет Май 03, 2007 11:47 pm, променена общо 1 път
Прави к'вот трябва пък да става к'вот ще!!!
Трабант клуб Варна - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=185081
Аватар
User

PSychEdeLiCa```

287

Съб Апр 21, 2007 12:17 am

Пловдив

Мнениеот PSychEdeLiCa``` » Чет Май 03, 2007 11:47 pm

И аз от преди бях така,даже и още съм...Но след като стана ясн,че не мога да бъда с човека който искам и който ОБИЧАМ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО НА СВЕТА,се връщам в миналото си,когато се ебавах с всички мъже и не давах пукната пара за тях...
Аватар
User

Teo

633

Варна

Мнениеот Teo » Чет Май 03, 2007 11:50 pm

Съжалявам че има толков "едит"-и, но както виждате не съм в състояние да ги сложа на мястото им :oops:
NataraJa - При нас е въпрос на време да сме заедно, а и аз съм кози рог с 4 рога и ако се заинатя за нещо обикновенно става :wink: А тук немога да си позволя да не стане...а и все пак и тя има не слаби чувства към мен :!: :!: :!:
Аватар
User

Teo

633

Варна

Мнениеот Teo » Съб Май 05, 2007 10:15 pm

Никой ли неможе да ми даде идея какво да правя :(
RANDOM_AVATAR
User

Topper

15

Съб Сеп 02, 2006 8:57 pm

BAPHA

Мнениеот Topper » Съб Юли 28, 2007 9:09 pm

ами пич какво да ти кажа, говори с нея и ако нещата не се получат намери перфектното момче и ...... :lol: :twisted: :idea:
Navy rules
Аватар
User

CuCuToOo

Ранг

Moderator

1218

Чет Юли 13, 2006 2:13 pm

Варна

Мнениеот CuCuToOo » Съб Юли 28, 2007 9:13 pm

е какво да правиш :) ти сам трябва да знаеш какво да правиш, ако чакаш някой да те посъветва и да ти кажа айде натисни газата, може да си почакаш :) сам казваш, че е въпрос на време да сте заедно...тогава бъди търпелив :) търпението е злато :)
Аватар
User

Teo

633

Варна

Мнениеот Teo » Съб Юли 28, 2007 9:50 pm

Преди седмица имаше възможност да работи в съседния хотел и за 2 дни бяхме заедно. Всичко беше невероятно, бяхме си супер двойка. Но когато стана ясно, че няма да я вземат, започна да се дърпа. Вече си няма гадже и уж всичко трябва да е наред...е да ама не :evil: Понеже с бившия и се виждаха на месец и половина 1 път и то все тя ходеше (гамена му с гамен си седеше тука), я е страх и с мен да не стане така, понеже пак тя е в Добрич, а аз тук. Само дето незнам как да и обясня, че аз не съм като него. Казва, че това не е единствена причина, но по начина по който го казва, а и съдейки по станалото (ако я бяха взели в хотела, щяхме да сме заедно) виждам, че е само това. А и имам чувството, че и е неудобно, да се виждаме "на мои разноски" (по-специално пътните). Ше ми се да тегля една майна на всичко, но не е толкова лесно, когато обичаш :cry: