За всички, които някога имаха мечти и ги гонеха

Има дни, в които не върви...

Модератори: brazilka, mimz

Аватар
User

Teo

633

Чет Май 03, 2007 10:43 pm

Варна

Мнениеот Teo » Чет Май 10, 2007 10:55 pm

kikiriki написа:................

Това е живота ти бе мама му стара :!: Я се стегни :!: Аз в момента минавам през един истински ад, и преди около половин час ми сервираха, новина, от която адски много се боях и сега донякъде изгубих смисъл в живота си (и любовта), но не се предавам :!: Бившата ми приятелка беше и все още е същата като теб, а е невероятно момиче :!: Кой ти е казал че не струваш :?: Как го реши това :?: Според мен единствения ти проблем е може би комплекси, но това може да се оправи :!: Я горе главата :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil:
Прави к'вот трябва пък да става к'вот ще!!!
Трабант клуб Варна - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=185081
RANDOM_AVATAR
User

kikiriki

18

Сря Май 09, 2007 1:53 pm

Plovdiv

Мнениеот kikiriki » Пет Май 11, 2007 12:06 am

Искам да ви кажа, 4е откакто се регистрирах тук просто живея... Благодаря ви, благодаря... :D :D :D Сега виждам пове4е...
kikiriki с това страхотно самочувствие направо се закопаваш сама...в един момент ше вземе да ти хареса това самосъжаляване и тогава става кофти...още една жертва в тоя несправедлив свят...здравей мазохизъм на писта...чуден спорт и много хора го практикуват с успех...танци казваш...е може и танци да го наречем ама истинската дума е секс според мен....обаче с тая нагласа готиния човек който ти е нужен ше го видиш през крив макарон...принцовете обичат да спасяват принцеси в беда но не жертви на самите себе си...трябва да поработиш върху това ми се струва...

deset пост-а ти е невероятен. Не знам какво открих в тия думи, но тука имаше нещо което достигна до МЕН, направо влезе в мен някакси... 4естно казано дори стила ме кефи.
Конкретен въпрос: КАКВО ДА ПРАВЯ?
Последна промяна kikiriki на Пет Май 11, 2007 3:36 pm, променена общо 3 пъти
Set me free!
Free to love
Free to believe
And free to see..
RANDOM_AVATAR
User

kikiriki

18

Plovdiv

Мнениеот kikiriki » Пет Май 11, 2007 12:12 am

Съобщенията от форума изтриват ли се след определено време?
Set me free!
Free to love
Free to believe
And free to see..
RANDOM_AVATAR
User

kikiriki

18

Plovdiv

Мнениеот kikiriki » Пет Май 11, 2007 12:18 am

Тео между другото на колко години си?
Set me free!
Free to love
Free to believe
And free to see..
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2858

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Пет Май 11, 2007 6:57 am

kikiriki написа:Съобщенията от форума изтриват ли се след определено време?

Личните съобщения ли? Ако за тях питаш не се трият автоматично. Когато достигнеш лимита ще трябва да изтриеш някои от тях.
А тези във форума не се трият.
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

патилан420

198

Пон Апр 30, 2007 12:18 am

Мнениеот патилан420 » Пет Май 11, 2007 7:49 am

kikiriki написа:Конкретен въпрос: КАКВО ДА ПРАВЯ?[/color]

конкретен отговор- това е твоя Жвот, Живей го и не 4акай някой да ти казва какво да правиш с него.

(екстремни спортове? влюбване?
пътуване?)
Светът се разпростира дотам, докъдето стига куража
Аватар
User

Teo

633

Варна

Мнениеот Teo » Пет Май 11, 2007 8:56 am

kikiriki написа:Тео между другото на колко години си?

:oops: :oops: :oops: Трябва ли да съм честен :oops: :oops: :oops:
На 16, Декември правя 17 :wink: Защо :?: :roll:
RANDOM_AVATAR
User

kikiriki

18

Plovdiv

Мнениеот kikiriki » Пет Май 11, 2007 3:16 pm

Споко Тео, Варна ми е твърде дале4 :wink:
Питам просто...
Aз то4но преди 3 години имах 4увството 4е съм на кръстопът. 10клас! Ужасна година просто, лелеее... За едно нещо се радвам и то е 4е ве4е не съм 10клас :D :D :D Не знам защо аз на тая възраст се вкоп4вах в някви неща... и сякаш водех борба на живот и смърт! Мисля 4е онова, което аз не знаех е 4е винаги има втори опит, и трети и десети и ... 4е нищо не е загубено, дори и да изглежда то4но така... та... аз избрах грешния път. Той е много по-лесен, но само в на4алото.
Не 4е е от зна4ение но си мойта зодия ако си стрелец.
Set me free!
Free to love
Free to believe
And free to see..
RANDOM_AVATAR
User

kikiriki

18

Plovdiv

Мнениеот kikiriki » Пет Май 11, 2007 3:56 pm

...за да се сбъднат ме4тите бива да спреш да ги гониш и да ги до4акаш, да те намерят. И то така и ми се слу4и, ме4тата ми сама ме намери за втори път..
Set me free!
Free to love
Free to believe
And free to see..
Аватар
User

патилан420

198

Пон Апр 30, 2007 12:18 am

Мнениеот патилан420 » Пет Май 11, 2007 6:00 pm

от друга страна, ако ве4е си 4акал цяла ве4ност, а ме4тата я няма, може е добра идея да направиш някое кръг4е и да я потърсиш...
или поне да събереш по света "материал", от който
да си изтъ4еш или изваеш нови ме4ти...
изобщо "света е широк, но е малък"
и може да намериш най-разли4ни неща на най-невероятни места.

"nothing lasts, but nothing is lost" наистина, никога нищо не е изгубено и всяко нещо има много страни е е 4аст от разли4ни цялости..
Единствените неща, които ни спират са
съм-не-ние-то, страха от неизвестното и границите, които сме се оставили да си поставим.
Светът се разпростира дотам, докъдето стига куража
RANDOM_AVATAR
User

deset

5

Чет Апр 05, 2007 8:40 pm

Мнениеот deset » Пет Май 11, 2007 6:08 pm

kikiriki
на първо време се опитай да поразшириш социалните си контакти...общувай предимно с качествени хора от които можеш да научиш полезни неща...попрочети малко специализирана литература по въпроса за самооценката а и най-общо психологическа литература ще ти е в помощ...като по-достъпен автор смятам Пиер Дако..той пише по-смилаемо ...можеш да потърсиш и терапевт не толкова щото проблема ти е много голям или си мръднала а за някои преоценки и позитивиране...но най-важното е комуникация с повече стойностни хора...
Аватар
User

Teo

633

Варна

Мнениеот Teo » Пет Май 11, 2007 8:37 pm

Не, че съм се притеснил де.... 8)
Аз сега съм пред огромна дилема и съм хванал възможно най-трудния път...дано е правилния :roll: Живей си живота докато го имаш :!: Днеска сутринта преди да тръгна към училище, в форума на рено едни снимки, на "разрязани" на 2 черепи от катастрофа. Цял ден ми е адски криво от видяното :? :roll: Преди 2 часа ходихме до едно съседно село да колим агне, че неделя имам курбан и по пътя щяхме да катастрофираме...челен сбъсък, като ние бяхме с около 40 км/ч а колата срещу нас - 90 и нагоре :roll: Живота ми ми мина като на лента и осъзнах колко много неща трябва да направя още :!: Не вярвам ти да си направила кой-знае колко повече от мен, а си се отчаяла окончателно :twisted: Я се стегни и гледай напред :!: :!: :!:
ПП - козирог съм :wink: 24 Декември :P 8)
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2858

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Пет Май 11, 2007 9:04 pm

Оффтопик:

И аз гледах тези снимки, и не знам защо цъкнах върху линка като имаше предупреждение :( Пусто любопитство...

Добре, че не сте катастрофирали :? Тия хора не се научиха да карат, преди 5 години близо ни удариха със 110... и колата беше размазана, по чудо не излетяхме от един мост, ние карахме бавно..., а на Димитровден един баровец с голям джип щеше да ни прасне челно... човека решил да изпреварва в последния момент :x :x Сори за оффтопика :( не се сдържах. Добре, че всичко е минало окей...
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Teo

633

Варна

Мнениеот Teo » Пет Май 11, 2007 9:17 pm

ОФФТОПИК:
Не го карам на лични, но ще дам малко разяснения по случая: Свако ми е професионален шофиор и е много добър :!: Когато пристигнахме, правихме ляв завой. Срещу нас печеше слънцето и имаше едно рязко минаване от гора със прлътна сянка и слънце няма и 100М пред нас, а преди това - завой. Ние ще правим ляв завой и аз вижам срещу нас една кола (бях на седялката до свако ми), но той не я видя :!: :?: :shock: Дали защото беше със слънчеви очила...незнам :? И прави си той плавно левия завой и в последния момент я вида и пълен на дясно :? В случая ние бяхме виновни, но ми направи впечатление, че жената срещу нас намали чак в последня момент...по-точно наби спирачки, колкото да блокира гумите и то когато вече бяхме завили на дясно, а караше доста бързо :roll:
RANDOM_AVATAR
User

kikiriki

18

Plovdiv

Мнениеот kikiriki » Вто Май 15, 2007 9:17 pm

Не мога да разбера тия хора закъде бързат?!!!....
Set me free!
Free to love
Free to believe
And free to see..
ПредишнаСледваща