Нещо много интересно

Всичко е Психология

Модератори: brazilka, mimz, hissi

Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2858

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Нещо много интересно

Мнениеот Galka » Пон Юли 17, 2006 10:23 pm

Скоро четох нещо много интересно, което ми направи приятно впечатление и много ме развесели. Вече можеш да разбереш какъв мъж седи срещу теб по начина по който си разопакова бонбонче и по това какво прави с хартийката.
Психоаналитици открили пряка връзка между това как мъжът си развива бонбона от хартийката и това какъв любовник е. Те препоръчват да се наблюдава кой как разкъсва горната лъскава хартийка. Резките движения са на страстните любовници, но те се грижат единствено за своето сексуално удовлетворение. Нежните любовници са тези, които сгъват от хартийките тръбички или топченца.
На тяхната сексуална изобретателност може да се завиди. Любителите да правят от хартийките геометрични фигури не приветстват експериментите в леглото.
Дали е вярно?!? Остава само да гадаем и да наблюдаваме любимия човек как разопакова бонбона си и какво прави след това с хартийката и да сравняваме със заключенията им.
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

fraise_f

84

Пет Юли 14, 2006 4:23 pm

Варна

Мнениеот fraise_f » Пон Юли 17, 2006 11:27 pm

хаха :) :) интересно :) вече на първа среша ще си нося бонбони да черпя :) и даже може и да си го заснимам как си го отваря за допълнителен анализ вкъщи..тъй де,може и да съм пропуснала някоя важна подробност от отварянето :) ;) :)
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
User

didi

388

Чет Юли 13, 2006 2:09 pm

Варна

Мнениеот didi » Сря Юли 19, 2006 9:13 am

хахах и аз ще опитам ако е вярно ще пада голям смях с приятели и колеги ;)
Without love, intelligence is dangerous. Without intelligence, love is not enough.
Аватар
User

sweet_maniche

23

Пон Юли 17, 2006 5:04 pm

Пловдив

Мнениеот sweet_maniche » Сря Юли 19, 2006 2:48 pm

Чета написаното и се замислям... :roll:
Има нещо вярно... :)
Освен последното твърдение, ако се отнася и за жените :P Иначе от лично мойте наблюдения - определено психоаналитиците имат право да твърдят подобно нещо... :)
България има природни богатсва,
България има народ несломим.
България има от всичко по малко,
но само един ЛЕВСКИ-футболен тим.

Мъждукат и други тимчета разни,
мъждукат, но ЛЕВСКИ блести.
Опитват се с ЛЕВСКИ да крачат.
И крачат, но ЛЕВСКИ лети.
RANDOM_AVATAR
User

iliya

20

Вто Юли 18, 2006 8:14 am

Sofia

мн интересно..

Мнениеот iliya » Пет Юли 21, 2006 11:38 am

Аз сЕ чУдЯ зАщО всЕкИ пЪт кОгАтО слЕзнА От АвтОбУсА сИ прЕгЪвАм бИлЕтчЕтО, дОкАтО нЕ стАнЕ нА дОбрЕ сгЪнАтО, плЪтнО прЕсОвАнО квАдрАтчЕ...
Too Lame
Аватар
User

caress

45

Чет Юли 13, 2006 9:36 pm

Re: Нещо много интересно

Мнениеот caress » Пет Юли 21, 2006 4:06 pm

Galka написа:Скоро четох нещо много интересно, което ми направи приятно впечатление и много ме развесели. Вече можеш да разбереш какъв мъж седи срещу теб по начина по който си разопакова бонбонче и по това какво прави с хартийката.
Психоаналитици открили пряка връзка между това как мъжът си развива бонбона от хартийката и това какъв любовник е. Те препоръчват да се наблюдава кой как разкъсва горната лъскава хартийка. Резките движения са на страстните любовници, но те се грижат единствено за своето сексуално удовлетворение. Нежните любовници са тези, които сгъват от хартийките тръбички или топченца.
На тяхната сексуална изобретателност може да се завиди. Любителите да правят от хартийките геометрични фигури не приветстват експериментите в леглото.
Дали е вярно?!? Остава само да гадаем и да наблюдаваме любимия човек как разопакова бонбона си и какво прави след това с хартийката и да сравняваме със заключенията им.Изображение

Хахахаха Галка моя приятел винаги като яде бонбон или нещо в опаковка прави топченце...ахахахах :lol:
ИзображениеВинаги се цели в луната,така дори и да не успееш пак ще бъдеш сред звездите!Изображение
Аватар
User

CuCuToOo

Ранг

Moderator

1218

Чет Юли 13, 2006 2:13 pm

Варна

Мнениеот CuCuToOo » Съб Юли 22, 2006 6:59 pm

ау щом е така вече кат излизам с някое момче ще го черпя с бонбони "Карамел" да видим какъв е:) ако ме удовлетворява отварянето го взимам:)
Аватар
User

Angelic

11

Чет Юли 13, 2006 12:40 am

София

Re: мн интересно..

Мнениеот Angelic » Нед Юли 23, 2006 12:17 am

iliya написа:Аз сЕ чУдЯ зАщО всЕкИ пЪт кОгАтО слЕзнА От АвтОбУсА сИ прЕгЪвАм бИлЕтчЕтО, дОкАтО нЕ стАнЕ нА дОбрЕ сгЪнАтО, плЪтнО прЕсОвАнО квАдрАтчЕ...

Ами в билетчето не е бил увит бонбон, така че вероятно няма връзка :lol: Важно е да се спази точно условието на експеримента - не става с пакетче от чепс примерно :wink:
;) Enjoy your madness! ;)
Аватар
User

Gabinka

521

Пет Юли 14, 2006 10:12 am

София

Мнениеот Gabinka » Пон Юли 31, 2006 10:30 am

Вчера си направих труда да наблюдавам Пух докато си развиваше бонбона, и само смачка хартииката, почти на топче и я изхвърли! А сега какъв любовник е?
RANDOM_AVATAR
User

login

16

Съб Юли 29, 2006 10:53 pm

Pleven

Мнениеот login » Пон Юли 31, 2006 12:20 pm

Хм интересно никога не съм се замислял върхо това какво правя с хартииките.. попринцип ги мачкам и ги хвърлям или ги прибирам в джоба.. но едва ли има кои знаи какво значение :)

Тези хора които измислят такива неща поне за мен на моменти ми се струват че са безработни защото сядат и почват да търсят някаква зависимост ...в нещо кои как си обува чорапа или защото котките се чешат .. ?

Но няма да е лошо да се прочетат още такива неща ..
Поздрави Ро.
RANDOM_AVATAR
User

sunshine

20

Пет Юли 28, 2006 4:13 pm

Мнениеот sunshine » Съб Сеп 02, 2006 6:08 pm

Ей,добра идея.Трябва да дам бонбонче на приятеля си:)
Изображение
Аватар
User

Mss. Smith

Ранг

Moderator

1407

Чет Юли 13, 2006 9:08 pm

Стара Загора

Мнениеот Mss. Smith » Вто Окт 03, 2006 4:54 pm

Gabinka написа:Вчера си направих труда да наблюдавам Пух докато си развиваше бонбона, и само смачка хартииката, почти на топче и я изхвърли! А сега какъв любовник е?

И аз правя нещо подобно, но си мачкам хартийката супер грубо и силно :oops: :roll: :roll: Това ще рече, че съм мазохистка в леглото ли? :oops: :twisted: :twisted: :lol:
Изображение
Аватар
User

mani4koto

37

Нед Юли 23, 2006 8:59 pm

sofia

Мнениеот mani4koto » Съб Окт 07, 2006 6:52 pm

ооо ще му дам да видя/не че не знам ;)/иначе аз също обичам да смачквам на топка всякви такива хартийки :wink:
RANDOM_AVATAR
User

mariana

3

Съб Сеп 30, 2006 9:06 pm

съвпадение

Мнениеот mariana » Съб Окт 07, 2006 7:56 pm

В къщи, на масата, от няколко дни има малка купа с бонбони.Мъжа ми взема бонобон, отвива го и после оставя разгънатата хартийка пак в купата.Като го видя и му направя бележка, я изхвърля пак така-почти изгладена в кофата.А сега какво е?
Аватар
User

Mss. Smith

Ранг

Moderator

1407

Чет Юли 13, 2006 9:08 pm

Стара Загора

Мнениеот Mss. Smith » Вто Окт 17, 2006 10:02 am

mariana, на мен това ми прилича на нежно отношение както към опаковката от бонбон, така и вероятно към секса, както и прилежност, и доставяне на максимално удоволствие на половинката, тоест на теб :) Поне така го "разгадавам" аз, ти си знаеш най-добре какъв е в леглото :wink:
Изображение
Следваща