Сладоледът разкрива вашата индивидуалност

Всичко е Психология

Модератори: brazilka, mimz, hissi

Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2858

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Сладоледът разкрива вашата индивидуалност

Мнениеот Galka » Пон Апр 09, 2007 12:56 pm

Една интересна статийка, която открих :) отговаря ли написаното за вас?
Какъв сладолед обичате да хапвате :) Аз най-много обичам yuoghurt, но тук няма за него, следващия по любимост е ягодовия. До някаква степен нещата, които пише за верни за мен, аз съм наистина срамежлива и упорита, но пък не съм скептик, а напротив...
Споделете за вас :)

Проверете какъв характер имат хората, които ви интересуват, от сладоледа, който харесват

Проучване, проведено за голяма фирма за сладолед в Калифорния, откри зависимост между типа характер и сладоледа, който предпочитате.

Ако обожавате ваниловия сладолед, вие сте весели, жизнерадостни и импулсивни, поемате рискове, които обикновено са печеливши, разчитате на себе си. Радвате се на близки отношения със семейството.

Ако предпочитате шоколадовия сладолед - вие сте подвижни, креативни, очарователни, ентусиазирани и животът за вас е непрекъснат купон. Почитателите на шоколада обичат да са в центъра на вниманието и се отегчават от рутината.

Ако обичате сладолед с ядки - вие сте подредени, внимателни, съвестни, обръщате внимание на детайлите и до някъде сте физически консервативни. Обичате да се състезавате, агресивни сте в спорта, обичате да командвате.

Ако ви доставя удоволствие хапването на бананов сладолед - вие сте отстъпчива натура. Сговорчиви сте и често ви използват за арбитър в спорове, защото се разчита на вашата честност и съпричастност.

Ако избирате ягодов сладолед, вие сте срамежливи и силно-емоционални, скептични, упорити, интровертни и доста самокритични.

Ако предпочитате сметанов сладолед - вие сте щедри, състезателни натури, чаровни, амбициозни и способни натури.

www.tialoto.bg
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

CuCuToOo

Ранг

Moderator

1218

Чет Юли 13, 2006 2:13 pm

Варна

Мнениеот CuCuToOo » Пон Апр 09, 2007 12:58 pm

шоколадовввввв :) и карамелов :) е има дота верни неща за мен:)
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Мнениеот brazilka » Сря Апр 11, 2007 11:00 am

:D аз се чудя дали обичам повече сметанов или ванилов :roll: само знам че мразя шоколадов :wink:
Аватар
User

PSIHOLOG

Ранг

Психолог

198

Сря Юли 12, 2006 12:55 am

Варна

Мнениеот PSIHOLOG » Сря Апр 11, 2007 8:54 pm

brazilka написа::D аз се чудя дали обичам повече сметанов или ванилов :roll: само знам че мразя шоколадов :wink:

Ааа как е.... Ваниловия си е .... класика в жанра. Не знам (тук колко помнят изобщо това време), ама по Тошово време имаше едни колички само със "шоколадов" сладолед (разбирайте какаов), и ванилов (Мммм...) и като си поръчаш (да отбележа че беше 15 стотинки), и лелката с една метална права шпатолка почва да маже, маже и го слага на една везна (кантар) и просто т'ва беше.... и да отбележа, че кофичката беше 100% бисквитена (а не като сегашните...) Ммммммм.... спомени... :)
Аватар
User

brazilka

Ранг

Moderator

1312

Чет Сеп 21, 2006 9:53 am

Мнениеот brazilka » Пет Апр 13, 2007 8:20 am

PSIHOLOG написа:
brazilka написа::D аз се чудя дали обичам повече сметанов или ванилов :roll: само знам че мразя шоколадов :wink:

Ааа как е.... Ваниловия си е .... класика в жанра. Не знам (тук колко помнят изобщо това време), ама по Тошово време имаше едни колички само със "шоколадов" сладолед (разбирайте какаов), и ванилов (Мммм...) и като си поръчаш (да отбележа че беше 15 стотинки), и лелката с една метална права шпатолка почва да маже, маже и го слага на една везна (кантар) и просто т'ва беше.... и да отбележа, че кофичката беше 100% бисквитена (а не като сегашните...) Ммммммм.... спомени... :)

о да помня ги :lol: и като го мереше на кантара слагаше фунииката във малко бурканче от бебешка храна :lol: :lol: :lol: наистина бяха много вкусни фунииките...аз помня, че със сестра ми правехме размяна...аз и давах сладоледа, а тя нейната фуниика :lol: а нашите все ме залъгваха, че един ден ще ми купят много фуниики да си ги ям само тях, но това така и не се случи 8)
Аватар
User

Gioiella

31

Нед Юли 23, 2006 12:49 pm

Мнениеот Gioiella » Пон Апр 16, 2007 6:03 pm

Аз обичам шоколадов и с ядки..има верни неща,но не съм агресива :shock: :lol: Само понякога
Аватар
User

Mss. Smith

Ранг

Moderator

1407

Чет Юли 13, 2006 9:08 pm

Стара Загора

Мнениеот Mss. Smith » Вто Апр 24, 2007 11:43 am

Аз не обичам никакъв сладолед... :roll:
Изображение
Аватар
User

blessed_dark

18

Чет Ное 12, 2009 9:54 pm

Разград

Мнениеот blessed_dark » Сря Дек 22, 2010 7:12 pm

сметанов и шоколадов ... тези обичам аз :D :)
Look what you did...
Is this who you wanted me to be?
Well it's not me...

3 Doors Down -It's Not Me [music]
RANDOM_AVATAR
User

georgimalinov

5

Сря Юни 22, 2011 8:45 am

Мнениеот georgimalinov » Съб Юни 25, 2011 12:57 pm

Най-много обичам шоколадов и понякога смесен: шоколад и ванилия, шоколад с бадеми и такива :)