Езикът на жестовете

Всичко е Психология

Модератори: brazilka, mimz, hissi

RANDOM_AVATAR
User

Ахрима

9

Чет Окт 30, 2008 12:03 pm

Мнениеот Ахрима » Съб Ное 01, 2008 5:53 pm

Моят син от 3-годишен си гризе ноктите,а вече е на 12.Научи се от друго дете в детската градина.За последен път съм му рязала ноктите,когато беше на четири години.Не се стресира лесно,но винаги е бил много активно дете - тича ,играе.Сега си изяжда доста лицеприятно(ако мога така да се изразя) ноктите,но съм притеснена,че от около година-две си яде кожичките отстрани на ноктите до кръв.Предполагам,че за него е изпитание да седи по 45 минути в час и така си успокоява нервите.
Аватар
User

Analitichkata

15

Нед Яну 25, 2009 10:47 pm

Мнениеот Analitichkata » Чет Юли 09, 2009 1:42 pm

да се върна на жестовете
често улавям жестовете на мъжете (що се отнася до импулс от тяхна страна за допир или мигновен поглед), и макар те да са части от секундата
аз ги улавям и ги определям като сякаш са на бавен кадър от пет минути!! Аз ли съм чувствителна или това което виждам в тях са въображаеми жестове
започват един анализи после ,дали има нещо към мен или не
направо не мога да се понасям, виждам картината няколко пъти, и не мога да спра да анализирам, тъй катоне стигам до конкретен отговор, се депресирам че не съм разгадала езикът на конкретни жестове
дали са жестве на симпатия и прочие
нещо като навлизане в първите пет сантиметра на интимната зона и прочие
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2858

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Пет Юли 10, 2009 2:44 pm

По-добре не го мисли толкова :)
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Analitichkata

15

Мнениеот Analitichkata » Сря Юли 22, 2009 10:42 pm

защо да не го мисля? това ме довежда до лудост, просто след подобни жестове съм като ударена от самолет, само за него мисля и мечтая , искам да спра, понеже сме само приятели :? :oops: :cry:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2858

Варна

Мнениеот Galka » Чет Юли 23, 2009 11:52 am

Защото е явно и че с прекаленото анализиране на жестове и пр. си пречиш на спокойния живот. А ти защо не попиташ директно въпросното момче вместо да гадаеш жестовете му и да си блъскаш главата какво би трябвало да означава?
Понякога човек си въобразява, че вижда едно, а то се оказва съвсем друго.
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Analitichkata

15

Мнениеот Analitichkata » Чет Юли 23, 2009 10:47 pm

Ами не мога да го питам, като е приятел на моя приятел :oops: :roll:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2858

Варна

Мнениеот Galka » Пет Юли 24, 2009 1:50 pm

Е, да в този случай няма как. Но можеш просто да игнорираш всички жестове подавани от него... за да не го мислиш непрекъснато и да не се чудиш какво иска да каже с тях.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Analitichkata

15

Мнениеот Analitichkata » Пет Юли 24, 2009 6:46 pm

Взех че спрях понеже рядко се виждаме, но настроението ми зависи от неговите онлайнконтакти,
може би съм пристрастена към общуването с него, боже сигурно по-лесно ще спра да пуша :shock:
както и да е , имах нужда да си дам отговори, вчера без да се усети ми даде отговори защо общува с мен, но когато ги правеше жестовете всъщност още не ме познаваше достатъчно добре, езикът на тялото му ме обърка и като включим това че е хубав....стана мазало!!
RANDOM_AVATAR
User

angelnenov1988

6

Вто Юни 28, 2011 8:10 pm

Мнениеот angelnenov1988 » Нед Юли 03, 2011 5:47 pm

Какво мазало, изневери на гаджето ти с него ли? Пф.
Всичко опира да външността знам аз...
Ей сега ще ти разгадая сигналите дето ти е пращал:
- показвал е, че те харесва, защото иска да те чука;
- ти си му си се вързала, защото е хубав и ако не си го направила вече с него, както гледам натам отиват нещата.
А оттук си правя извод що за "приятел" е той на "приятеля" ти. 8)
Предишна