На диета - Обща дискусия

Или как да изглеждаме добре.
Аватар
User

CuCuToOo

Ранг

Moderator

1218

Чет Юли 13, 2006 2:13 pm

Варна

Мнениеот CuCuToOo » Пет Юни 19, 2009 5:32 pm

уу бравооо :)
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Пет Юли 10, 2009 2:39 pm

2 килограма надолу
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Мнениеот hissi » Пет Юли 10, 2009 4:29 pm

Браво Гале, как успя? :D :D :D :D :D

Аз да се оплача - цяла седмица на диета, заедно с брат ми и майка ми, той свалил 3 кг, а аз нито един! Ядем едно и също нещо! Аз даже правя упражнения, но това ми е единственото движение. От понеделник съм на стаж и започвам да тичам всеки ден на стадиона!
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Пет Юли 10, 2009 5:07 pm

Не са свалени по желание ;) Не мога да ям
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

hissi

1974

Благоевград

Мнениеот hissi » Пет Юли 10, 2009 5:28 pm

Galka написа:Не са свалени по желание ;) Не мога да ям

Заради зъбчето, нали? Дано се оправиш скоро!
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Пет Юли 10, 2009 6:31 pm

мдам, налага се да го карам на супи. Въпреки, че днес ядох банан и разварени макарони. Все още като попадне храна върху раната и ме боли и го карам на течности повече.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Mss. Smith

Ранг

Moderator

1407

Чет Юли 13, 2006 9:08 pm

Стара Загора

Мнениеот Mss. Smith » Пет Юли 10, 2009 8:37 pm

Гале, дано скоро се оправиш и си живееш като преди :D

Аз съм свалила 3 кг :) В момента е още по-трудно от когато и да е да се ограничавам с хапването (по-скоро да се храня здравословно, защото си ям поне 3 пъти дневно!!!), защото съм в изпити :) Но минат ли - продължавам да си свалям, дано нещо не прецакам :lol: 8)
Изображение
Аватар
User

hissi

1974

Благоевград

Мнениеот hissi » Сря Юли 29, 2009 11:38 am

От вчера пак се ограничавам в храната. Не ям след 18:00 ч. Преди 3 години по същия начин свалих 7 кг за 3 месеца. Хапвах абсолютно всичко, наблягах повече на салатите и плодовете, но и сладки неща съм си похапвала. След този час си позволявах само вода и 1, най-много 2 плодчета.
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Пет Ное 13, 2009 4:12 pm

:o От вече сигурно месец съм 54 килограма :o И не мърдам... Тоооолкова се радвам :o

Започнах да ям често за закуска овесени ядки с кисело мляко. Много ги мразех преди време.

Освен това вече ям хляб 2-3 пъти седмично и то по една две филийки, пия много чай! (е това го дължа на студа...), не пия никакво газирано :) От месеци месеци за мен е просто забранено :) Наврях се най сетне в дънките които не можех да обуя изобщо :D Чувствам се чудесно!
Marcus Porcius Cato
RANDOM_AVATAR
User

georgimalinov

5

Сря Юни 22, 2011 8:45 am

Мнениеот georgimalinov » Съб Юни 25, 2011 12:45 pm

Здравейте, опитвайте се да се ограничавате само от вредните храни и тези, които водят до повишаване на килцата(като сладките и мазните храни). Разбира се за да свалите не временно а постоянно килограми, не трябва само да гладувате, защото после ще започнете да се тъпчете и ще ги качите пак за нула време. Трябва да комбинирате диетите с редовни тренировки и добре комбинирана разнообразна храна, по малко от всичко и хапвайте пълнозърнест хляб. С малко повече постоянство ще се учудите какви добри резултати ще имате, както вече някой хора имат :P Някой хора биха казали, че всичко е ген, да има го и това, но до голяма степен зависи от вас самите и в по-малка степен е генът :wink:
RANDOM_AVATAR
User

dido00

3

Пон Окт 22, 2012 4:04 pm

Мнениеот dido00 » Пон Окт 22, 2012 4:06 pm

Аз лично бях почнал 90 дневната но неможах да я доизкарам до край :(