Целулит

Или как да изглеждаме добре.
Аватар
User

Gabinka

521

Пет Юли 14, 2006 10:12 am

София

Мнениеот Gabinka » Пон Юни 08, 2009 3:27 pm

това дето е жълтото ли? Ако е то и аз съм с него, карам половинката да ми масажира дупето че ми е трудно сама :oops: :lol: ма няма много егект не е ли си движение не става :)
Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Мнениеот hissi » Пон Юни 08, 2009 6:00 pm

Еми да, жълто е. Миналото лято излезе. Не е това сега новото. Като обикновен рол-он си е, не е лепкав, даже по-скоро течно такова едно никакво :lol: ама как го обясних :oops: мазах се два пъти с него, ама съм сигурна, че ако не се смени режима на хранене и няма движение, каквото искаш прави, няма да има ефект. Аз нещо съм спряла тичането, ама пак ще започна :D
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."
Аватар
User

Gabinka

521

Пет Юли 14, 2006 10:12 am

София

Мнениеот Gabinka » Вто Юни 09, 2009 2:35 pm

Сигурно имаш предвид ето това:

Изображение

А моето е :

Изображение

Хич не съм доволна, защото съм мързелива :)
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Мнениеот Galka » Нед Фев 14, 2010 1:20 pm

Искам да похваля един масажен крем.

"Масажен крем против целулит и стрии" на Лавена. Не е гел, не е и като крем, много е мазен като масло, но не от течните. Вярно не мирише много хубаво... на лавандула мирише. И се маже само на засегнатите места. Около 5 лева е. Зелена кутия, 240 мл.

Лавена правят хубави масажни кремове.
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

ШОКОЛАД

54

Сря Яну 07, 2009 4:21 pm

Sofiq

Мнениеот ШОКОЛАД » Вто Фев 16, 2010 10:19 pm

Масажът с мед е много ефикасен при целулит, ама много!!!
Изображение
RANDOM_AVATAR
User

dido00

3

Пон Окт 22, 2012 4:04 pm

Мнениеот dido00 » Пон Окт 22, 2012 4:07 pm

Моята жена плозва подобни продукти но без успех :)
Последна промяна dido00 на Сря Окт 24, 2012 9:27 am, променена общо 1 път
Аватар
User

hissi

1974

Благоевград

Мнениеот hissi » Вто Окт 23, 2012 12:52 am

dido00 написа:Моята жена плозва подобни продукти но без успех :)

Спорт си трябва, не мазане с глупости :lol:
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Сря Окт 24, 2012 10:32 am

абе то и със спорт трудно ще се заличи ;) жените сме обречени :)
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
RANDOM_AVATAR
User

geri_mileva

162

Пон Окт 03, 2011 9:29 pm

Мнениеот geri_mileva » Сря Окт 24, 2012 5:28 pm

Момичета, какво ли не съм пробвала. Въпреки, че съм висока и изключително добре на килограми (много рядко напълнявам) имам и аз целулит, не може да се махне напълно! И кремове съм си вземала, масла, тичане по стълбите по моя етаж :lol: Упражнения които съм гледала от една мацка, която ги пуска в ютуб и тн и тн, няма как да се махне т.нар портокалова кожа, има на места и е много трудно! Ограничаването е адски голямо, без нищо газирано, мазно, всичко което трябва да си готвиш е добре то да бъде обработено на пара ( или сварено) увеличаваш зеленчуците и плодовете двойно през този период, има ефект - да, ама той не е кой знае колко голям. От друга страна, всяко тяло си е различно и всичко си е до ген, имам приятелка която не се ограничава и няма целулит, просто го няма и така :)
RANDOM_AVATAR
User

plamena_ivanova

5

Съб Ное 03, 2012 11:16 am

Мнениеот plamena_ivanova » Съб Ное 03, 2012 11:24 am

Аз имам стрии на дупето и малко целулит, използвах един продукт но нищо не се промени. Дайте съвет и против стриите.
Аватар
User

hissi

1974

Благоевград

Мнениеот hissi » Съб Ное 03, 2012 2:48 pm

plamena_ivanova написа:Аз имам стрии на дупето и малко целулит, използвах един продукт но нищо не се промени. Дайте съвет и против стриите.

Аз имам проблем със стриите, още от пубертета, адски много ме дразнят, но знам, че няма начин да се премахнат. Аз съм с много светла кожа и повярвай ми, много ми личат и ме притесняват. Казвали са ми, че при потъмняване, не си личат толкова много, но аз не мога и да потъмнея. Старите стрии не се заличават, а тези, които са нови, има надежда за тях с някакви мазила, но минимален ефект.
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Нед Ное 04, 2012 2:25 pm

Ако стриите са станали дълбоки и лилави на цвят няма как да се премахнат мисля. Иначе за тези по пресните помагат само много хидратиращи кремове. Не е нужно даже да са някакви специални за това, просто да се мажат обилно с хидратиращи кремове. Аз така знам поне :)
Marcus Porcius Cato
Предишна