Неконтролиуемо преяждане (хиперфагия)

Анорексия, булимия и други.

Модератор: mimz

RANDOM_AVATAR
User

Jaksy_2

1

Сря Юни 15, 2016 2:38 pm

Неконтролиуемо преяждане (хиперфагия)

Мнениеот Jaksy_2 » Сря Юни 15, 2016 2:50 pm

Здравейте! Пиша ви отново след поредното тъпчене. Чувствам се ужасно. Не съм добре. Миналата година бях отслабнала с 15кг. За 3 месеца. Храних се само здравословно и доста малко като количество. Явиха се куп здравослвни проблеми и всички (лекари,семейство,приятели)ме караха да ЯМ ЯМ ЯМ, за да кача. И успях. Беше много трудно в началото изобщо не качах (8месеца). Но един ден преядох зверски много с : 1 цяла тава баница, един хляб, пържоли,картофи, 4 сладоледа, 2 шоколада, 3 чипса, 400гр. Вафли и 150гр бисквити-всичко това в рамките на 1,30-2часа. Чувствах се ужасно и психически и физически. Исках да умра. Болеше ме всеки един възможен орган в тялото. И въпреки всичко това ми стана "навик", "хоби" и започнах да го правя всеки ден (по цял ден) ... Минимум 10хил.калории на ден само от тъпкане. Върнах си килограмите и само за месец и половина качих 15кг+още 3 отгоре.... Чувствам се ужасно,че не мога да го контролирам. Семейството ми не ме разбира и си мислят,че си измислям. Приятелите ми казват просто да спра да го правя и това е... Не получвам никаква помощ, никой не ме разбира и това е най-лошото. Чувствам се мноого зле...в безизходна ситуация съм, знам