Проблем -,-

Има дни, в които не върви...

Модератори: brazilka, mimz

RANDOM_AVATAR
User

limoni

2

Съб Яну 05, 2013 1:10 pm

Проблем -,-

Мнениеот limoni » Съб Яну 05, 2013 1:18 pm

Здравейте :) имам проблем..не толкова сериозен отколкото тези,които четох,но все пак си ме мъчи.Десети клас съм.Бях отличничка 5,6,8 клас в 7 и 10 успеха ми беше 5,10 или нещо подобно.Не съм слаба ученичка..тази година се скарах с една от учителките си..защото се познаваме от както съм много малка..и се ОБИДИ от това,което казах..според мен..отношението учител-ученик не трябва да се бърка с познати..или приятели или така нататък..поне на това ни учат в училище.И така..започнах пак да уча..уча колкото мога..5,6 тук там някоя 4ка..всеки си има слаби предмети,но тази учителка много ме тормози..вече е обидена и не ми говори каза,че на края на срока ще имам някакви тестове,защото не ме изпитва устно..което ме вбесява МНОГО..започнах да имам по-слаби оценки..с мисълта "Какъв е смисъла да уча..като така или иначе или ще имам 3 по предмета или дори няма да мина" класната е учителка тип "Много ми пука на мене" даже не знам ..защо ни е взела..като е очевадно,че не ни иска и така се чудя какво да правя с тази учителка..извиних и се един път..защото тя обидена излезе от стаята..няма да и се извинявам повече..според мен това не е нормално държание на учител+ тази учителка хвърли пръчка по 1 момче..скъса слушалките на няколко..удря с чантата по главата 1 момче,защото говорело...удря др по главата с пръстените..ТОВА Е УЖАСНО...а аз напълно намразих предмета и МИ Е ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ДА УЧА ПО НЕГО !!! Някакъв съвет..ако мога да получа..ще съм много благодарна ! :}
Аватар
User

MAD_DOGS

Ранг

Психолог

316

Вто Авг 01, 2006 5:43 pm

ВАРНА

Мнениеот MAD_DOGS » Пон Яну 07, 2013 7:27 pm

По принцип в училищата би трябвало да има "училищен психолог" при подобна ситуация е редно да се обърнеш към него с молба да посредничи за подобряване на отношенията с учителя, точно това му е и работата но дали във вашето училище има някои който да е достатъчно квалифициран а не да е просто "педагогически съветник" това е съвсем друг въпрос.
ПОСЛЕДЕН СЕ СМЕЕ ТОЗИ КОИТО СТРЕЛЯ ПРЪВ.
RANDOM_AVATAR
User

limoni

2

Съб Яну 05, 2013 1:10 pm

Мнениеот limoni » Сря Яну 09, 2013 9:20 pm

Има,но не мисля,че има смисъл да ходя..и без това ..в това училище..нито директорка..нито класна..нито никой не прави нищо..сигурно психоложката ще направи..+ това аз не искам да говоря с тази жена..аз съм една от най-усмихнатите в училище и не само :D да не казвам най-усмихнатата ;д понякога всички ми се нервят даже ;д рано сутринта вс гледат на криво,а аз им се хиля..супер весел и позитивен човек съм..макар и това ..което се случва в семейството ми..гледам никой да не занимавам .. ;д гледам аз да не се занимавам най-вече..не ме интересува..леко егоистично,но аз да съм добре ми стига (за щастие сериозни здравословни проблеми никой няма) ;д,но просто тази жена като я видя...и коридора сменям и всичко..възможно най-далеч стоя от нея..вече обмислям да имам 2ки сега и да се явя на поправка..която евентуално тя и там ще откачи..и най-много да говоря с майка ми да сменя училището..то с тоя звяр там просто не мога..като я видя..и си мисля такива неща,че се плаша от себе си ;д другото е да говоря с нея..което смятам да направя..колкото и да не и хареса..и смятам да го направя пред класа..за да има свидетели поне ;DD на гадното и изражение..което ще направи след като ми чуе гласа... ;д