СВЕТЪТ ОКОЛО НАС

Аватар
User

MAD_DOGS

Ранг

Психолог

316

Вто Авг 01, 2006 5:43 pm

ВАРНА

СВЕТЪТ ОКОЛО НАС

Мнениеот MAD_DOGS » Чет Авг 03, 2006 10:35 am

Колкото повече неща знаем за света толкова по необясним става той. Няма нищо срамно в това да си даваме обяснения за него базираики се на неестествени неща. Ами ако те са истина...Споделете с нас паранормални явления на коиот сте станали свидетели. Ние ще ви възприемем сериозно. Само невежите осмиват това което неразбират, ние ще се опитаме да го осмислим.
ПОСЛЕДЕН СЕ СМЕЕ ТОЗИ КОИТО СТРЕЛЯ ПРЪВ.
RANDOM_AVATAR
User

parapsiholog

7

Съб Юни 08, 2013 8:58 pm

Мнениеот parapsiholog » Съб Юни 08, 2013 9:20 pm

Тази тема е от 2006г., стои закарфичена най-горе в списъка с теми, а е празна. Донякъде ме разочарова, че никой нищо не е писал вътре. Зачудих се защо. Може би никой не е ставал свидетел или пък пряк участник в нещо, което може да се определи като паранормално. Дали?

Ако е това, то аз мога да помогна за раздвижването на темата, като дам клип към едно паранормално явление често срещано у нас още от езическо време. И други народи имат сходно такова паранормално явление, но нашето си е наше и аз залагам на българското. Всъщност повечето от нас толкова са му свикнали, че го имат за съвсем нормално и в реда на нещата. :) Иде реч за нестинарството. :)

http://www.youtube.com/watch?v=FZMcZZyonDA