Място за хвалене - 2

За нещата от живота, които Ви вълнуват.

Модератори: brazilka, hissi

Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

Място за хвалене - 2

Мнениеот Galka » Пет Дек 19, 2014 10:58 am

Случило ви се е нещо хубаво, нещо за което сте си мечтали и пр. ? Заповядайте и споделете радостите си :arrow: :P
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Re: Място за хвалене - 2

Мнениеот Galka » Сря Фев 11, 2015 6:06 pm

Днес газих в мъничка преспа сняг извън града. Направо като дете подскачах и се радвах. Тук в града едва ли ще видим скоро сняг... щом до средата на февруари няма и помен :D
Другото нещо е, че с Хиси започваме да учим английски заедно макар и на доста км една от друга от понеделник. :D
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Мнениеот hissi » Сря Фев 11, 2015 8:03 pm

Аз да се похваля, че от 01.06.2014 г. до 31.12.2014 г. свалих 5 кг., което за мен беше наистина много важно. Започнах да спортувам активно, започнах да се храня с по-добра храна, опитах се да променя начина си на живот, докато не е станало късно. Е, в някои отношения успях, но трябва много воля, която на моменти, признавам си, ми липсва. Продължавам и през новата година с хранителния режим и спортът, защото здравето е най-важно :)

И да се похваля за Английския език - обещахме си да си помагаме, за да напреднем заедно. Добрият екип е първата крачка към успеха! :)
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Вто Дек 15, 2015 11:31 pm

Има светлинка в тунела :)
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Варна

Мнениеот Galka » Вто Май 10, 2016 6:00 pm

Съвсем, съвсем скоро ще стана леля за първи път :) Едната ми сестра започна да ражда днес.
Marcus Porcius Cato