"Отвори когато..." (Направи си сам идея)

За сърдечните проблеми.

Модератори: mimz, hissi

Аватар
User

Galka

Ранг

Site Admin

2863

Сря Юли 12, 2006 1:02 am

Варна

"Отвори когато..." (Направи си сам идея)

Мнениеот Galka » Съб Яну 17, 2015 11:36 am

enhanced-buzz-1262-1391024734-13.jpg
enhanced-buzz-1262-1391024734-13.jpg (190.3 KiB) Прегледано 6450 пъти

Разглеждах Pinterest и попаднах на това интересно нещо. Беше в категория "как да разнообразим връзката си от разстояние". Идеята е прекрасна дори за двойка, която няма връзка от разстояние според мен.
Надписвате цветни пликове с "Отвори когато..." и оттам нататък всеки може да напише каквото му хрумне. Например:
"Отвори когато... се почувстваш самотен/а", "Отвори когато... ти липсвам", "Отвори когато... не можем да се чуем по телефона", "Отвори когато... имаш нужда от подкрепа", "Отвори когато... сме се скарали", "Отвори когато... искаш да ме видиш" и т.н. и т.н.
В пликовете можете да сложите любовни писъмца, бележки, снимки и всякакви неща, които ви свързват. Слагате ги в една красива кутия... И воала! Прекрасен подарък за любимия човек :)
Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.
Marcus Porcius Cato
Аватар
User

hissi

1974

Сря Сеп 06, 2006 11:27 am

Благоевград

Re: "Отвори когато..." (Направи си сам идея)

Мнениеот hissi » Съб Яну 17, 2015 2:22 pm

Много хубава идея, определено би била много хубав подарък за любим човек, но според мен трябва да се познават добре, за да знае човек какво да напише на любимия си, какво послание да му остави, че да го накара да се почувства по-добре :)
Преди време съм правила нещо подобно, но под друга форма. Беше на малки листчета и с по едно изречение :)
"Научи се да подбираш мислите си така, както подбираш дрехите си. Това е сила, която се развива. Ако успееш да владееш ума си, само така ще контролираш и живота си."